بوشهر

انجام قسمتی از امور فرهنگی در فضای مجازی توسط جهادگران

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، ابراهیم رضایی بعدازظهر چهارشنبه در جلسه گروهی از جهادگران افسران استان اظهار داشت: گروه های جهادی نقش بسیار مهمی در رسیدگی به مشکلات و رفع نیازهای نیازمندان دارند و باید از این گروه ها حمایت لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی با جدیت از طرح هایی که به نفع مردم است دفاع می کنیم ، افزود: در مجلس به دنبال طرح ها و برنامه هایی خواهیم بود که عدالت را تأمین کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از این فرصت به نفع مردم و بهبود شرایط زندگی مردم استفاده خواهیم کرد. من به هیچ وجه رفتار انتخاباتی را دنبال نمی کنم و نگران رأی دادن در دوره بعدی نخواهم بود. ”

وی حمایت از جهادگران و نیروهای انقلابی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: هرجا کار در دست جهادگران و نیروهای انقلابی باشد نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم و شاهد تغییراتی در این زمینه ها هستیم.

رضایی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تشکیل دولت جوان حزب الله ، افزود: مطمئن باشید اگر مسئولان ما جهادی بودند ، جامعه از وضعیت فعلی بهتر بود.

وی با بیان اینکه همیشه خود را در کنار نیروهای جهادی می بینم ، افزود: یکی از زمینه هایی که نیروهای جهادی باید مورد توجه قرار دهند فضای مجازی است و باید کارهای جهادی در حوزه فرهنگ نیز انجام شود.

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر اهمیت تقویت تولید محتوا برای فضای مجازی تأکید کرد و افزود: تقویت کنید.

وی گروه های سایبری را به فعالیت و بهتر و ایجاد محتوا برای فضای مجازی فرا خواند و ادامه داد: گروه های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند تا دشمن فرزندان ما را از ما نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا