امنیتی و دفاعی

ایجاد نزاع و تفرقه بین مسلمانان ، هدف اصلی استکبار جهانی است

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، و روابط عمومی ارتش ، خلبان امیر سرتیب عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با اعضای خدمات اهل سنت در ارتش ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و تبریک هفته وحدت گفت: آنها به وحدت خدا و نبوت پیامبر اسلام (ص) معتقدند ( خدا او را رحمت کند و به او رحمت دهد) ، و همه ما در کنار هم و با هدف مقدس گسترش اسلام در سراسر جهان حرکت می کنیم و ملاک برتری افراد فقط درجه تقوی آنها است.

امیر سرتیپ ناصیر زاده افزود: اسلام در اصل خود در برابر چپاول و آزار و اذیت سرمایه داران جهان است و از این رو آنها از اسلام می ترسند ، زیرا سایر ادیان تحریف شده اند و تنها دین اسلام بدون تحریف ، مشروعیت و ظلم باقی مانده است. تمام تبلیغات دشمنان علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و مخالفت آن با ظلم صورت گرفت.

وی ادامه داد: هدف استکبار جهانی و صهیونیست ها از به راه انداختن جنگ های مختلف از جمله افغانستان ، عراق ، یمن ، لیبی و سایر کشورهای اسلامی ، درگیرکردن مسلمانان با مسلمانان است و آنها معتقدند که باید انرژی و سرمایه مسلمانان در جنگ علیه خود به هدر رود. و همه مسلمانان جهان باید از این تاکتیک کهن استکبار آگاه باشند.

وی افزود: “در بین شرور دشمنان اسلام ، حمله اخیر به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و توهینی که مسلمانان جهان با اعتراض به اینکه به هیچ وجه تحمل توهین به مقدسات خود را ندارند ، مورد حمله قرار گرفتند”.

فرمانده نیروی هوایی خاطرنشان کرد که پدیده تروریسم محصول آمریکا و انگلیس است و دین مبین اسلام دین صلح و مهربانی است و همه شما سربازان باید پیام آور زنده اسلام در مردم و شهر خود باشید. و اجازه نفوذ به آنها را ندهید.

حجت الاسلام سید احمد قاضی ، رئیس گروه عقیدتی و سیاسی در نیروی هوایی ارتش گفت: آیات قرآن کریم همه موارد اخلاقی است و قرآن همه اخلاق پیامبر صلی الله علیه و آله و یک حدیث در مورد عایشه ، همسر پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم ، ده آیه اول است. سوره مومنون بیانگر اخلاق حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) است.

و ادامه داد: صفاتی مانند ایمان کامل ، نماز با تواضع ، دوری از کار منسوخ بی فایده ، پاکدامنی ، اعتماد و تعهد از ویژگی های پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله است که بارها در قرآن ذکر شده است.

حجت الاسلام قاضی افزود: “اسلام در اصل دین عشق ، برادری و برابری است و تنها معیار برتری مردم بر یکدیگر تقوی آنها است و در طول تاریخ ، به ویژه در قرن گذشته ، استعمار جهان ، به ویژه انگلیس و ایالات متحده ، در حالی که او سعی داشت گروه ها و فرقه های مختلف بدعت ایجاد کند تا شیعه و سنی را از هم جدا کند. و او بین آنها جنگ به راه انداخت و آنها تا حدی موفق شدند ، اما خدا را شکر بسیاری از برنامه های آنها با روشنگری علمای دین به شکست انجامید.

رئیس دفتر اعتقادی و سیاسی نهججا با اشاره به اینکه اختلاف شیعه و سنی در مباحث روایی ، نحو ، اهمیت و اصالت موضوع جدید است و در زمینه اصلی ترین مبانی اعتقادی هیچ اختلافی با یکدیگر نداریم و همه ما به وحدت خدا و پیام آخرین پیامبرش ایمان داریم ، خاطرنشان کرد: ما در برابر حملات دشمنان در کنار یکدیگر هستیم. دو دشمن بزرگ ، و ما در ترویج و گسترش اسلام ناب اسلامی در سراسر جهان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا