مجلس

شورای نگهبان کاملا بی غرض به انتخابات ۱۴۰۰ نظارت خواهد کرد

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، جلسه سران شورای نگهبان بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور معاون دبیرکل شورای نگهبان ، کدخدایی سخنگوی و مدیر پژوهشگاه شورای نگهبان و صادقی مقدم معاون مدیر اجرایی نگهبانی برگزار شد.

نماینده شورای نگهبان در ابتدای سخنان خود سیزدهم آبان ماه سالگرد تبعید حضرت امام خمینی (ره) و پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو (1400 انتخابات ریاست جمهوری) گفت: در انتخابات پیش رو ، مدیران استانی و همچنین کارمندان و نمایندگان شورای نگهبان باید سعی کنند انتخابات را بدون جهت گیری سیاسی ، با بی طرفی و بر اساس انصاف کنترل کنند. باشد که آنها خوب عمل کنند تا شاهد انتخابهای پرشور و سالم باشیم.

سخنگوی شورای نگهبان افزود: با انتخابات پیش رو ، که ممکن است هنوز با آن دست و پنجه نرم کنیم ، باید برخی پیش بینی ها و اقدامات صورت گیرد تا شاهد انتخابات خوب و صحیح و کاهش بار باشیم.

کدخدایی در مورد احتمال انجام هر 25 دور انتخابات 1400 به صورت الكترونیكی خاطرنشان كرد: “با توجه به بحث در مورد انتخابات الكترونیكی ، مواردی مطرح شد كه باید حل شود تا شاهد انتخابات سالم و سلامت مردم باشیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا