مجلس

تداوم مقابله و مبارزه با استکبار با اقتدار بیشتر

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، شورای نگهبان در روز دانش آموز و سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: در 40 سال چالش جهانخوارانه آمریکا علیه ایران اسلامی ، علاوه بر تغییر سیاست ها و رفتارهای مقامات آمریکایی ، هیچ جنایتی شرم آور از جمله ترور ناجوانمردانه ژنرال حاج قاسم سلیمانی را رها نکرده است. او معیشت مردم را به گروگان گرفت و در راه رشد و تمایز نظم مقدس جمهوری اسلامی که در حال پیگیری برنامه های شرم آور و شیطانی آن بود و همچنان سنگسار می شود ، سنگسار شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم‌الله ۱۳ آبان ما را به خاطر تبعید امام خمینی در سال 1343 به خاطر اعتراضات شجاعانه و افشاگری های وی علیه پذیرش تسلیم ، کشتار بی رحمانه دانشجویان توسط رژیم پهلوی در سال 57 ، و تصرف لانه جاسوسی آمریکا (انقلاب دوم) در سال 58 توسط دانشجویانی که پیرو خط امام هستند ، یادآوری می کند.

حوادث سیزدهم آبان سرآغاز تاریخ مقابله با استکبار مردمی آگاه و هوشیار است که در برابر انواع توطئه های دشمن از جمله جنگ نظامی و سیاسی ، جنگ اقتصادی گسترده و تحریم ها مقاومت می کند. افرادی که با پرداخت هزینه های گزاف تحت حکومت ولایت فقیه ، با افتخار افق افق انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور و برافراشتن پرچم های اسلام و ایران ، ساختار داخلی رژیم را تقویت کردند.

وی در سرکشی به 40 سال آمریکای جهانخوار به ایران اسلامی ، علاوه بر اینکه سیاست ها و رفتارهای دولتمردان آمریکایی را تغییر نداد ، از هیچ جنایتی شرم آور از جمله ترور ناجوانمردانه ژنرال حاج قاسم سلیمانی در امان نماند و مجازات و گروگان گرفت. با لجبازی و سنگسار در راه رشد و تمایز نظم مقدس جمهوری اسلامی ، در جستجوی نقشه های شیطانی و شرم آور خود بود.

اما با استعانت از خداوند متعال ، ایران اسلامی توانست با تسخیر قله های علم و فناوری و موفقیت در دستاوردهای دفاعی که باعث ایجاد ابرو ، ناامیدی ، نفرت و نفرت از آمریکا و متحدانش می شود ، در زمینه های نوآوری و ابتکار عمل و در همه زمینه ها پیشرفت زیادی داشته باشد. با فراخوان صلح دائمی جهان و روابط دوستانه با همه کشورهای آزاد و صلح طلب جهان ، شما با شور عاشورا ، دانش و اقتدار بیشتر به مبارزه با استکبار و ظلم ادامه خواهید داد.

شورای نگهبان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و بازگرداندن بیعت با رهبر معظم انقلاب ، حضرت آیت الله خامنه ای ، روز دانش آموز ، روز ملی علیه استکبار جهانی و بنای تاریخی را برای تصرف لانه جاسوس آمریکایی جشن می گیرد. خداوند متعال خواستار نابودی همه مستکبران جهان و زمینه سازی برای استقرار دولت موعود عدالت الهی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا