سایر

لغو مـراسـم ۱۳ آبان در سـراسـر کشـور

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، نصرت الله لطفی ، نایب رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، اعلام کرد: “مانند گذشته ، بارها در جلسات مختلف برنامه ریزی و هماهنگی با نمایندگان کلیه ارگان ها ، سازمان ها و نهادها ، اعضای مجمع نمایندگان ، اعلامیه های کتبی ، مکاتبه با وزارت کشور در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردیم که ما و همه همکاران این شورا در سراسر کشور و همه کسانی که در جشن ها و مناسبت های ملی و انقلابی به عنوان سربازان مخلص آیت الله خامنه ای هستند، رعایت دقیق مصوبات ستاد ملی برای انجام وظیفه شرعی است و علی رغم آمادگی کامل برای مراسم ، مطابق با نیازها و شرایط اعلام شده ناشی از موج شدید شیوع ویروس بدخیم کرونا در کشور ، ما لغو جشن 13 آبان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی »در سراسر کشور و تهران را اعلام می کنیم.

وی افزود: اما این اقدام لازم برای لغو مراسم حفظ سلامت عمومی مردم ، باعث كاهش روحیه استكبارستی ملت بزرگ ، مظلومیت و شجاعت ایران اسلامی در قبال “نظام سلطه و استكبار جهانی” نشده است و همچنین خشم انقلابی ملت رشید ایران. سیستم سلطه بین المللی همچنان زنده است و پاسخ توهین بی شرمانه رئیس جمهور فرانسه به سرزمین مقدس پیامبر اکرم (ص) را برای خود محفوظ می دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تأکید کرد: این شورا باید کلیه سخنان گوهربار و فرمایشات راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به عنوان یک راهبرد ملی و فصل سخنرانی ها که از ساعت 10:30 صبح آغاز می شود ، گوش فرا دهد. فردا (سیزدهم آبان). از طریق رسانه ملی پخش زنده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا