دسته‌بندی نشده

آموزش ذخیره فیلم در سینما فوردی

می خواهید فیلم های خود را در سینما فورد ذخیره کنید؟ آیا با مشکلی روبرو هستید؟ آیا شما به آموزش نیاز دارید؟ این قسمت آموزش سینما فوردی است. ما به شما نحوه ذخیره فیلم در سینما فورد را آموزش می دهیم.
در این دوره سینما فوردی ، صحنه خود را تعریف کرده اید. اکنون بسیار عالی به نظر می رسد ، شما باید کمی بیشتر با آن در Adobe After Effects ، Premiere Pro یا حتی Nuke یا Fusion کار کنید. شاید این همه ماجرا نباشد. شاید شما اینستاگرام داشته باشید که روزانه سازگار شود ، اما هیچ وقت فیلم نمی سازید. سینمای داخل سالن 4D.

مرحله 1: وارد تنظیمات پردازش شوید.
برای یادگیری سینما فوردی. و سه راه برای دسترسی به تنظیمات پردازش وجود دارد.
روی منوی پردازش کلیک کنید و به پایین به سمت ویرایش تنظیمات پردازش بروید.
از میانبر صفحه کلید Ctrl + B (PC) یا Cmd + B (Mac) استفاده کنید.
سوم ، روی این نماد ساده و بی معنی کلیک کنید:

مرحله 2. تنظیمات برنامه را بررسی کنید.
ما احتمالاً نباید در این دوره سینما فوردی در مورد این موضوع به شما بگوییم ، اما مطمئن شوید که همه تنظیمات خروجی خود را دوباره بررسی کنید. در اینجا هیچ فرمول جادویی وجود ندارد. در واقع ، شما می توانید زمان زیادی را صرف درک معنای هر تعریف شخصی کنید. بنابراین پیش بروید و مطمئن شوید که تنظیمات شما خوب است. شوخی کنار. خواندن این مقاله را متوقف کنید و مطمئن شوید همه چیز مرتب است. من منتظر می مانم …

مرحله 3. مستقیم به فیلم بروید.
برای یادگیری سینما فوردی ، در تنظیمات رندر ، کادر Save را انتخاب کنید تا به Cinema4D بگویید آماده تبدیل صحنه خود به یک پرونده هستید. در بخش ذخیره ، چند گزینه الگو دریافت خواهید کرد. همه چیز از .png تا .mp4. انتخاب MP4 ساده ترین راه برای انتقال صحنه های Cinema4D به فیلم است ، اما توجه داشته باشید که می توانید قالب های مختلفی را به C4D صادر کنید.

در یادگیری سینما فوردی ، اگر خوش شانس باشید که Cinema4D طی شاهکار چشمگیر 1000 فریم شما خراب نشده است ، به شما تبریک می گوییم! با این حال ، فارغ از اینکه Maxon Cinema4D در حال توسعه است ، خراب می شود. صحنه های پیچیده به قدرت پردازش زیادی نیاز دارند و پردازش مستقیم فیلم راهی مطمئن برای از دست دادن بینایی است. بهترین راه برای مبارزه با این سازماندهی تصویر و فیلم است.

تصویر چیست؟
در مقدمه دوره سینما فوردی ، دنباله ای از تصاویر را تصور کنید ، مانند خطوطی که در کودکی در گوشه دفتر خود ترسیم کرده اید. هر صفحه کمی متفاوت حرکت خواهد کرد تا توهم حرکت را ایجاد کند. انیمیشن نیز شناخته شده است.
این در مورد فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و هر چیز دیگری که روی صفحه تماشا می کنید صدق می کند. در حقیقت ، این مجموعه ای از تصاویر است که با سرعتی که چشم حرکت را درک می کند ، ایجاد می شود تا تصویر ثابت.
برای یادگیری سینما فوردی انتخاب پردازش توالی تصویر از Cinema4D به طراحان حرکت و هنرمندان سه بعدی اجازه می دهد تا در صورت بروز خطا از شرط بندی های خود محافظت کنند. در صورت خرابی ، کاربر می تواند توالی تصویر اخیراً متوقف شده را مجدداً راه اندازی کند و با رفتن مستقیم به قالب ویدئو ، همه چیز را از دست ندهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا