دسته‌بندی نشده

کارکردن با ویرایشگر سینما فوردی

آیا تا به حال از ویرایشگر برداری در سینما فورد استفاده کرده اید؟ هنگام انیمیشن سازی در Cinema 4D ، می توانید بدون ضربات بزرگ فقط با استفاده از یک جدول زمانی کوتاه این کار را انجام دهید. اگر در سطح حرفه ای تری باشید ، ممکن است بتوانید کار دیگری انجام دهید. در این قسمت از آموزش سینما فوردی ما به شما نحوه کار با ویرایش برداری در سینما فورد را آموزش خواهیم داد.

برای یادگیری سینما فوردی اگر واقعاً می خواهید انیمیشن خود را با چند ترفند و درختان شاد تقویت کنید ، باید یک برس بزرگ وارد کنید و از Cinema 4D Diagram Editor استفاده کنید. برخی از ویژگیهای اصلی را بیان خواهیم کرد.

ویرایشگر نمودار چیست؟
در یادگیری سینما فوردی ، Cinema 4D Diagram Editor نه تنها مکانی است که می توانید تمام زمان بندی ها و فریم های کلیدی انیمیشن خود را مشاهده و ویرایش کنید ، بلکه همچنین می توانید نحوه حرکت انیمیشن * بین * فریم های اصلی را ببینید. به این می گویند درون یابی. کمی بیشتر در این مورد. بنابراین چگونه می توانیم به ویرایشگر نمودار برسیم؟
ویرایشگر نمودار را در Cinema 4D باز کنید.
دوره جامع سینمافوردی ساده ترین راه برای باز کردن Cinema 4D Graph Editor استفاده از منوی طرح بندی سفارشی در گوشه سمت راست بالای رابط است. فقط کافیست Animated Design را انتخاب کرده و تغییرات رابط کاربری را تغییر دهید تا تمام عناصر مربوط به انیمیشن منعکس شود. جدول زمانی ویرایشگر نمودار را در زیر خواهید دید. اوه

 

برای یادگیری سینما فوردی ، روش دیگری برای باز کردن ویرایشگر نمودار Cinema 4D از طریق منو است (Window> Timeline (Doping List)). یک پنجره شناور باز می شود که می توانید آن را در هر کجا که دوست دارید قرار دهید. اگر از After Effects استفاده می کنید و به میانبرهای صفحه کلید علاقه دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Shift + F3 ویرایشگر نمودار Cinema 4D را نیز باز می کند. این دارو است!

خوب برای یادگیری سینما فوردی ، حالا که آن را باز کردید ، حالا چه؟ برای مشاهده فریم های کلیدی برای یک جسم در حال حرکت ، ابتدا باید شی را در مدیر شیject انتخاب کنید. رفاه باید برخی مستطیل ها یا منحنی های خوش شانس را در ویرایشگر نمودار مشاهده کنید. بنابراین چگونه می توانیم از این پنجره عبور کنیم؟ آیا می دانید چگونه می توانید با فشار دادن 1+ کلیک و کشیدن در نمای ، پیمایش کنید؟ همین کار را می توانید در ویرایشگر نمودار انجام دهید! فشار دادن “2” + فشار دادن و کشیدن بزرگنمایی به صورت مساوی و بزرگنمایی ، و همچنین می توانید چرخاندن کلید Shift + موس را برای بزرگنمایی نگه دارید. کلید “3” + فشار و کشیدن روی صفحه می چرخد ​​اما در ویرایشگر نمودار کار نمی کند زیرا یک صفحه نمایش 2 بعدی است و یک خرگوش گنگ است.
همیشه می توانید با استفاده از نمادهای ناوبری در گوشه سمت راست بالای پنجره ویرایشگر نمودار ، حرکت / بزرگنمایی کنید. در آخر ، کلید میانبر “H” را فشار دهید تا صفحه بزرگتر شود و تمام کلیدهای یک قاب را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا