دسته‌بندی نشده

دستورالعمل های ایجاد خط انتشار برای مجله

در این مقاله آموزش کورل ، نحوه ایجاد تصاویر ویرایش شده برای مجله خود و راهنمایی شما در راه تبدیل شدن به یک متخصص آموزش کورل مقدماتی را مشاهده خواهید کرد.

 

چه چیزی آن را به یک تصویر عالی از سیستم تبدیل می کند؟

برای من شخصاً ، طبق سرمقاله آموزش کورل مقدماتی ، موفقیت یک تصویر بزرگ به مدیران هنری و سردبیران مجلات و روزنامه ها بستگی دارد که تصویرگران می توانند به داستان اضافه کنند. این فقط یک تصویر با متن جالب نیست ، اما اگر جالب هم باشد بد نیست. این ممکن است به این دلیل نباشد که تصویر خود دلیلی برای حضور در آنجا دارد ، بلکه به این دلیل است که ویرایشگر برای پر کردن صفحه به “چیزی” نیاز دارد.

 

 

اتفاقاً خیلی خوش شانس هستم که با مشتری ای کار می کنم که واقعاً قدرت تصاویر را درک می کند.

این همکاری محدوده ای است که تصویرگران در آن آزاد هستند و طبق آموزش کورل مقدماتی ، مشتریان می توانند به شهود هنرمند اعتماد کنند و سبک خود را بیان کنند. آزادی خلق چیزی که در یک مجله موفق شود فقط ایجاد آثار هنری برای من نیست ، بلکه همچنین درک این تصویرگر است که نقش نمایندگی موضوع مقاله با حفظ سبک هنرمند است. این کمتر از پشتیبانی از داستان های دارای عکس بر اساس موضوع مقاله است. به عبارت دیگر ، ارتباطات.

 

 

 

ابزارهای معاملاتی و نحوه مدیریت آنها

ابزار من در این زمینه ابزارهای سنتی ، نرم افزار و ابزارهای گرافیکی دیجیتال ، دوربین ها و قهوه است. پس از بحث درباره نکات با مدیر هنری و سردبیر ، به یک کافی شاپ محلی بروید تا مقاله را بخوانید و تحلیل کنید. در بیشتر موارد ، قبل از ورود به نرم افزار گرافیک ، ابتدا مطابق با آموزش کورل مقدماتی پیش نویس اولیه ای را در دفترچه یادداشت خود خواندم و ترسیم کردم.

 

رنگ آمیزی

برای این کار ، من از PHOTO-PAINT Coral و یک قرص قلم Wacom برای انتقال به یک ابزار دیجیتال استفاده کردم.

 

پس از تنظیم عرض و ارتفاع اثر هنری ، از آموزش کورل مقدماتی Corel PHOTO-PAINT (File> New …) یا (CTRL + N) برای باز کردن کادر گفتگوی New Image استفاده کنید. اندازه و وضوح تصویر را روی 300dpi تنظیم کردم و فضای رنگی RGB را انتخاب کردم. سپس یک خونریزی 5 میلی متری اضافه کنید.

 

مدیریت رنگ

اگر مشتری جدیدی دارید ، همیشه س askال کنید آیا تصاویر RGB یا CMYK را ترجیح می دهید و به کدام نمای رنگی نیاز دارید. اگر آنها آن را شاخص رنگ بنامند ، من با همان شاخص کار می کنم یا بعداً آن را به CMYK تبدیل می کنم. وقتی صحبت از مدیریت رنگ می شود ، نباید پیچیده تر باشد.

 

اگر می خواهید تصاویر خود را با فرمت RGB بدست آورید ، بیشتر آنها sRGB یا Adobe RGB 1998 خواهند بود. CMYK چندین عنصر دارد ، اما اگر شما به CMYK نیاز دارید ، من دوست دارم با مشخصات همان رنگ کار کنم. می توانید مطمئن باشید که رنگ ها به درستی تمام می شوند. وقتی بعداً تصویر را به عنوان یک فایل tiff صادر کردید ، مطمئن شوید که نمایه رنگ در کادر گفتگوی صادرات انتخاب شده باشد.

 

 

 

این اطمینان می دهد که رنگهای آموزش کورل مقدماتی در همه برنامه ها از جمله همه برنامه های مورد استفاده مشتریان و شرکت های چاپ بعدی یکسان به نظر می رسند. سپس روی تأیید کلیک کنید. برای این منظور ، من فقط Adobe RGB 1998 را انتخاب کردم زیرا فضای رنگ Adobe RGB 1998 بزرگتر از sRGB است و تبدیل آن به CMYK آسان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا