آذربایجان شرقی

گرانی‌های بی دلیل این روزها / فساد در انتخابات آمریکا

به گزارش پایگاه خبری اسلام آباد پرس، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم اواخر روز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات آمریکا اظهار داشت: به گفته دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا ، این انتخابات مملو از فساد ، بی اخلاقی ، وحشت و ترس است که مردم چندین هفته است که با آن در گیر هستند و احتمالاً ادامه خواهد داشت.

سیاست های بایدن و ترامپ تفاوت چندانی ندارند

وی ادامه داد: آمریکا مظهر شیطان در جهان امروز و فرعون زمان است. بنابراین ، بینشی استعلایی و هژمونیک در طبیعت فرهنگ و سبک زندگی و ساختار حکومتی آن نهفته است. بنابراین تفاوت کمی بین بایدن و ترامپ وجود خواهد داشت.

الهاشم افزود: برای ما ، بایدن و ترامپ هیچ تفاوتی ندارند. ما به سیاست دفاعی استراتژیک خود ادامه خواهیم داد که یک بازدارندگی فعال است و هرگونه اقدام تحریک آمیز دشمن با شلیک موشک های ایرانی روبرو خواهد شد.

افزایش اخیر قیمت هیچ ارتباطی با تحریم ها ندارد

وی افزود: گرانی اخیر اخیر واقعاً قابل توجیه نیست و هیچ بحثی در پشت آن وجود ندارد و هیچ ارتباطی با تحریم ها ندارد. این هزینه باید رسیدگی شود و می توان از عهده آن برآمد ، مقامات باید به صورت هماهنگ با آن مقابله کنند.

امام جمعه تبریز ادامه داد: “پایان جنگ ، آزادسازی مناطق اشغالی آذربایجان ، حفظ امنیت ارامنه ساکن قره باغ ، حفاظت از مرزهای بین المللی و خروج از منطقه پنج محور دید متعادل و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب در مورد جنگ قره باغ است. ”

وی گفت: دستگاه سیاست خارجی ما باید هرچه سریعتر توطئه های صهیونیسم شیطانی را با بهره گیری از دید متعادل و هوشمندانه رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب نسبت به جنگ قره باغ خنثی کند.

فرهنگ عمومی صحنه تعالی و ترویج اعتقادات بنیادی نظام اسلامی است.

الهاشم با تأکید بر اینکه فرهنگ عمومی صحنه تعالی و ترویج اعتقادات بنیادی نظام اسلامی است ، گفت: یکی از راه حل های آزمایش شده و واقعی برای از بین بردن بلایای عمومی مانند ویروس شیطانی همراه با راه حل های سلامتی طلب بخشش است “.

وی افزود: دستگیری حبیب اسود به عنوان یک پیروزی بزرگ اطلاعاتی می تواند نقش مهمی در بی ثبات سازی فضا برای عناصر تروریستی و مخالف انجام اقدامات براندازانه و تروریستی علیه جمهوری اسلامی تحت نظارت دولت های اروپا ، ایالات متحده داشته باشد. ، اسرائیل و برخی رژیم های مرتجع عربی. ” در تبلیغات امنیت ملی بیشتری بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا