دولت

پایان ریاست جمهوری ترامپ از طریق استراتژی مقاومت

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، عصر امروز (دوشنبه) جلسه اعضای فدراسیون انجمن های قومی ایران اسلامی با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

اسحاق جهانگیری با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا گفت: تغییر رئیس جمهور آمریکا به معنای تغییر سیاست آمریکا در قبال ملت ایران نیست بلکه دشمنی ترامپ با ملت ایران تحت تأثیر صهیونی ها ، عربستان و گروه های افراطی است. بی سابقه بود و در آمریکا شکل گرفت.

معاون اول رئیس جمهور افزود: دشمنی آمریکا با ایران در حدی بود که به گفته آنها جنگ اقتصادی علیه ملت ایران آغاز کردند و هدف آنها فروپاشی جمهوری اسلامی ایران یا اقتصاد کشور با اتخاذ یک استراتژی مقاومت در برابر سیاست حداکثر فشار. ” ملت ایران ، دوره ترامپ به پایان رسیده است ، اما ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران هنوز برتر هستند.

جهانگیری افزود: ملت ایران که در سالهای اخیر با صبر و سخاوت فشارهای اقتصادی را تحمل کرد ، امکان تجزیه کشور و سیستم را از دشمنان گرفت.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به گزارشات مربوط به فعالیت اتحادیه های قومی ایران اسلامی گفت: یکی از نکات برجسته ایران حضور اقوام مختلف در کنار هم و وجود نهادهای مدنی مانند انجمن اقوام است. اتحادیه های ایران اسلامی می توانند مشکلات قومی را حل کنند. ” کمک در کشور

جهانگیری افزود: اقوام مختلف در استان های مرزی مرزبانان خوبی برای کشور هستند و همیشه از کشور محافظت کرده اند اما متأسفانه در این مناطق با محرومیت هایی روبرو هستیم که ضروری است برنامه ها و برنامه های توسعه را به مناطقی هدایت کنیم که نیاز بیشتری دارند توسعه.” انجام دادن.

وی با اشاره به اینکه ایران برای توسعه به سرمایه گذاری زیادی در بخشهای مختلف نیاز دارد ، افزود: برای توسعه کشور نیاز به ایجاد و تکمیل زیرساخت هایی مانند راه آهن ، بنادر ، فرودگاه ها ، صنعت و صنایع پیشرفته داریم که البته یکی از موانع تکمیل این زیرساخت ها ، محدود بودن منابع مالی و دسترسی به فناوری های جدید است که علاوه بر استفاده از تمام توانمندی های کشور ، باید این تعاملات را با تعامل سازنده با جهان برطرف کنیم.

جهانگیری با تأکید بر اینکه برای دستیابی به پیشرفت و توسعه باید با دنیا تعامل و تجارت داشته باشیم ، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم ، علاوه بر تلاش برای تأمین نیازهای داخلی ، باید به دنبال بازارها باشیم. صادرات به کشورهای دیگر

معاون اول رئیس جمهور گفت: ما باید در تعامل با کشورهایی که می خواهند با ایران همکاری کنند در توسعه روابط تلاش کنیم و مقامات کشور باید با درایت ، هوشیاری و انسجام شرایط لازم را فراهم کنند تا ملت ایران طعم شیرین مقاومت و مقاومت خود را بچشید.

جهانگیری با اشاره به برخی از مشکلات مطرح شده در جلسه بر اساس موانع داخلی و مقررات دست و پاگیر اداری ، گفت: برخی از این مشکلات به دلیل سو mis مدیریت است که باید اصلاح شود و بخشی از آن به دلیل دیوان سالاری و مقررات دست و پاگیر است که زائد و سنگین.” فعالان اقتصادی را آزار می دهد. در کارگروه رفع موانع جهش تولید که اخیراً آغاز شده است ، یکی از برنامه ها و سیاست ها شناسایی و اصلاح مقررات زائد و دست و پاگیر پیش روی جهش تولید در کشور است.

معاون اول رئیس جمهور از اعضای انجمن اتحادیه های قومی ایران اسلامی خواست تا پیشنهادات و نظرات خود را به دولت ارائه دهند تا موانع جهش در تولید برطرف شود تا دولت بتواند از نظرات و نظرات سازنده آنها استفاده کند.

در این جلسه دبیرکل انجمن اتحادیه های قومی ایران اسلامی نیز گزارشی از تاریخچه این انجمن ارائه داد و گفت: این انجمن با 22000 عضو دائمی و فعال در استانهای مختلف کشور ، در زمینه های مختلف علمی ، زمینه های فرهنگی و اجتماعی و اقدامات موثر در کارآفرینی ، اشتغال زایی ، مدرسه سازی ، کنار آمدن و جهش تولید.

در این جلسه تعدادی از اعضای انجمن اتحادیه های قومی ایران اسلامی نیز نظرات و نظرات خود را در زمینه های مختلف ابراز و آمادگی خود را برای همکاری با دولت برای حل مشکلات کشور و دستیابی به جهش در تولید اعلام کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا