سایر

بسیج همیشه به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هنگام صدور بیانیه ای به مناسبت 5 آذر ، سالروز صدور فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در مورد تشکیل بسیج های مظلوم ، همواره از بسیج به عنوان یک نیروی مقتدر و یار وفادار نظام اسلامی دیدن کرده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بســم الله الـرحـمن الـرحیـم»

5 آذر یکی از صفحات طلایی دفتر ضخیم انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآوری صدور فرمان تاریخی امام خمینی (رحمت الله علیه) در مورد بسیج مستضعفین و ارتش 20 میلیونی در یک دوره سرنوشت ساز و مهلک است. …

بررسی ذهنیت و روحیه بسیجی ، یک ضرورت امروز است. گسترش فرهنگ بسیج رمز اصلی زندگی و بقای انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران در وقایع مختلف کورکورانه و گردن های پیچیده کشور و دلیل بسیاری از موفقیت های این نوع کشورهاست. ما برای مقابله با سیستم های سلطه جهانی و استکبار ، صهیونیسم بین المللی و حل مشکلات و در داخل کشور برای مقابله با اقدامات خصمانه و غلبه بر موفقیت بر خیزش ها ، شورش ها ، بلایا و حوادث بین المللی هستیم.

حضور و ظهور بسیجی در طول بیش از چهار دهه انقلاب اسلامی در متن آن ، موجبات برکت و بیداری همه جویندگان حقیقت ، جویندگان عدالت و آزاد اندیشان جهان شده است ، به طوری که اکنون کشورهای مسلمان و حتی جهان آزاد جهان ساختار بسیج مستضعفین و ایدئولوژی جهادی و روحیه بسیجی گروههای اسلامی را ایجاد کرده است. مقاومت ، و همانطور که امروز می بینیم ، برادران مسلمان ما در همه نقاط جهان ، به ویژه در یمن ، لبنان ، فلسطین ، سوریه و عراق ، از این الگو پیروی کرده اند. آنها به موفقیتهای بزرگی دست یافتند ، و این طنین فریاد بلند فرهنگ و بسیج اندیشه هاست که یکی از آرزوهای دیرینه امام راحل راحل با دست پرشکوه و شکوهمند حق تعالی است. دنیا شنیده می شود.

از ابتدای شیوع ویروس بدنام تا امروز ، حضور فداکارانه و همیشگی بسیجیان جان برکف ، جهادگر واقعی در مناطق مورد نیاز و نیازمند ، که صادقانه برای کمک به سیستم بهداشتی کشور شتافتند و در طرح همدلی و وفاداری ایرانیان ، رهبری را از دیگران ربودند. که مایه افتخار و افتخار است ، قدردانی و سپاسگذاری فوق العاده ای را برانگیخته است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با گرامیداشت سالگرد تأسیس بسیجیان مستضعفین و تبریک به خانواده بزرگ بسیجیان و جامعه شهدای کشور ؛ بسیج همیشه دستی قدرتمند و دوست وفادار نظام اسلامی قلمداد می شده است. وی در طول سالها رفیق دلسوز و دستیار همیشگی این شورا در انجام مراسم و رویدادهای ملی و عمومی و همچنین یک دوست صمیمانه در بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی بوده است. نقشی اساسی ایفا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا