گیلان

۷۰ میلیارد تومان به شرکت‌های دانش بنیان گیلان تخصیص داده شد

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، محمدرضا احمدی سنگری صبح شنبه قبل از خبرنگاران این قانون را بررسی کرد و از اجرای مناسب قانون دو وظیفه مهم کاندیدا نظارت کرد و گفت: وظیفه نماینده کشور در تصویب برنامه ها برای منافع مردم و کشور و نیازهای بین المللی را در دستور کار قرار دهید. .

وی با اذعان به اینکه اعضا باید برای پیشرفت و توسعه حوزه انتخابیه خود تلاش کنند ، تصریح کرد: در ماه های اخیر اعضای حوزه انتخابیه گیلان با سخنان خود در مجلس به عنوان مبنای افتخار برای شهرستان.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، به عنوان مثال حضور یک نماینده مجلس در حوزه انتخابیه ، به منظور حل مشکل مهار سراوان ، با مقامات بحث کردیم سه استان شمالی.

وی با اشاره به اینکه شرکت های سبک پایه می توانند برای شهرستان شغل ایجاد کنند ادامه داد: 70 میلیارد تومان برای شرکت های سبک پایه مورد بررسی شورای نمایندگی گیلان قرار می گیرد.

احمدی به اختصاص 80 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های استان گیلان اشاره کرد و افزود: مسئولان باید به دنبال ترغیب مردم برای تأمین اعتبار برای حل مشکلات منطقه باشند.

نماینده رشت در ادامه در مجلس گفت: اگر کارگروهی تشکیل شود و همه سازمان ها مجبور شوند به سرمایه گذار اجازه سرمایه گذاری به عنوان دارایی را بدهند ، این یک ابزار مفید است. برای جذب کارفرما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا