دسته‌بندی نشده

چگونگی ساخت انیمیشن با افترافکت

به انیمیشن متنی علاقه دارید؟ آیا تاکنون از افتر افکت استفاده کرده اید؟ چه تعداد ابزار و برگه از منوی افتر افکت می شناسید؟ اما ویژگی های هر کدام چطور است؟ آیا تا به حال از تب انیمیشن استفاده کرده اید؟ ما در این دوره ایجاد آموزش انیمیشن ، از نزدیک نگاهی به تب Animation خواهیم انداخت. این برگه منحصر به فردترین ، مفیدترین و جالبترین ابزار را در هر برگه ذکر شده در بالا از پیوندهای آموزش انیمیشن به یک سایت خارجی در این بخش دارد. ما در مورد مهمترین ویژگیهای این برگه بحث خواهیم کرد ، از جمله:
از پیش تعیین شده برای انیمیشن
خصوصیات Keyframe
انیمیشن متن

انیمیشن> انیمیشن از پیش تعیین شده
در هنگام یادگیری انیمیشن شکی نیست که تنظیمات ثابت تعبیه شده در After Effects مفید هستند. اما اگر بتوانید ایستگاه از پیش تعیین شده خود را ایجاد کنید که برای شما کار کند ، چه می کنید؟ شما احتمالاً سبک بصری و اولویت خود را برای نحوه استفاده از افتر افکت دارید. یا اگر متوجه شدید که از همان تنظیمات بارها و بارها کپی و پیست می کنید؟ اینجاست که تنظیمات از پیش تعریف شده وارد عمل می شوند.
فرض کنید من یک لایه دارم که با برخی جلوه ها و تنظیمات بسیار خاص مطابقت دارد. این لایه دقیقاً میزان تاری ، نوردهی و حرکت منحرف کننده را دارد و این دقیقاً همان چیزی است که من می خواستم. شاید بخواهم بعداً در پروژه از آن استفاده کنم یا فقط می خواهم در جاده مفید باشد.

اگر در کلاس های انیمیشن از پیش تعیین شده دارید یا یک ایستگاه انیمیشن دارید که می خواهید بعداً ذخیره کنید ، آنچه را که می توانید انجام دهید در اینجا آورده شده است. تمام ویژگی هایی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و به انیمیشن> انیمیشن سهام بروید. با این کار پنجره ای باز می شود که می توانید از پیش تعیین شده به عنوان تصویر نام ببرید و آن را ذخیره کنید. به طور پیش فرض After Effects باید در Adobe> After Effects> User Presets ذخیره شود. پیش بروید و تنظیمات از پیش تعیین شده را تنظیم کرده و مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید در پوشه صحیح ذخیره شده اند.

پیش نمایش انیمیشن
برای درک بهتر آموزش کارتون ، فرض کنید می خواهید بعداً در جاده این تنظیم خاص را افزایش دهید. لایه ای را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و به Animation> Apply to preset animation بروید. پس از آن ، به مکانی که پیش تنظیم را ذخیره کرده اید بروید و Open را کلیک کنید. تنظیمات از پیش تعیین شده شما بلافاصله روی لایه ای که انتخاب کرده اید بارگیری می شود و باعث صرفه جویی در وقت و دردسر کپی و جایگذاری می شود!

درون یابی keyframe
برای آموزش انیمیشن ، اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی دقت و جهت گیری فریم های کلیدی خود داشته باشید ، باید از درون یابی keyframe استفاده کنید. اگر چندین فریم اصلی روی یک جسم دارید ، مهم است که بدانید چگونه جهت را کنترل کنید. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم من یک شی در جدول زمانی خود دارم. من می خواهم که مستقیماً از نقطه B به نقطه B حرکت کند. اما وقتی جسم را حرکت می دهم در یک خط عجیب حرکت می کند! اگر قبلاً این مشکل را داشته اید ، می دانید که چقدر می تواند ناامید کننده باشد. کلید راه حل این است که فریم های کلیدی خود را انتخاب کنید ، به Animation> Key Interpolation بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا