رهبری

پیش به‌سوی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس ، این گروه با یک بحران جدی همراه با انتخاب آقا روبرو شده است: “نه!” من نمی پذیرم! “نامه جلدی. نامه ای منتشر شد و شاید به دلایل فنی. به آقا جهت برداشتن ماسک. جو جلسه به خودی خود بسیار سنگین است ، شدت خود شخص این وزن و وزن را دو برابر می کند ، بنابراین وقتی نامه می رسد (فاصله بیشتر و با توجه به افکار ما برای از بین بردن حجاب بدون مانع) جمعیت بسیار خوب بود به Mixed with right پاسخ دادند و اشتباه و بیماری.

در مواجهه با سرزنش خود ، گفت: “نه! “من آن را قبول نمی کنم!” و بحث را ادامه دهید و به موضوع اصلی برگردید! به حدیثی که در بالای حسینیه قرار گرفته است نگاه می کنم. این حدیث حسینیه در سالهای اخیر وسیله ای برای برخی از اساتید شده است. وی این بار از رهبر حقیقت (علیه السلام) توضیح داد: آنچه را که برای م forمنان خوب است بمانید. آن را در گوشه دفتر خود یادداشت می کنم.

بعد از جلسه ، وقتی نوشته های خود را مرور می کنم و به عنوان سردبیر در هیئت مدیره می نشینم ، مهمترین حدیث را در ابتدا و انتهای سخنان آقا پیدا می کنم: “این جلسه را پس از دوره اقتصادی ذکر شده توسط رئیس جمهور فراخوانید. خوب اخبار باید گرفته شود ، این جلسه باید پس از این جلسه عادی فراخوانده شود ، “جلسه آگاهانه” ، این اطلاعات باید با بیانیه زیر جمع بندی شود: “این جلسات باید به طور منظم برگزار شود و دبیرخانه ترتیب داده و جلسات منظم را ترتیب دهد. قبل از این کلمات ، دیوارها را باز می کنم و جمله های فرزند ابی طالب (سلام الله علیه) را می نویسم: “آنچه را که برای مrsمنان خوب است بمانید”.

* کسانی که کارمند نیستند چطور؟
شدت جلسه در مورد معیشت مردم جدی تر می شود: “کسانی که کارمند رسمی نیستند چطور؟” من به رفیق شفیقی فکر می کنم که دو سه هفته در زندان بود. تا کنون ، پس از جمع شدن ، او باید یک جفت شلوار استرچ فلزی بپوشاند و سه تا چهار لایه ماسک روی صورت خود بگذارد ، و در این مورد بیماری و بستن ، و یک سوم قدرت آزمایش ، او در جاده محافظ سقوط کرد تا زمانی که برای مرخصی نیم ماهه از کار و بدون حقوق کارفرما به او پرداخت شد. بیمه را بردارید. (تصور کنید وضعیتی که اقتصاد خرچنگ قورباغه ای سقوط کرده و افزایش یافته است ، شما به پایان ماه رسیده اید ، پس اندازها نصف شده و برای بقیه باید در دفتر کار قرار بگیرید تا اینکه نیمه دیگر در عرض چند هفته صرفه جویی کند یا ماه؟) چرا؟ چون رفیق شفیق غیررسمی است. شخصی پیدا شد که به جای او صحبت کند. سرما از دلم بیرون آمد و دورم پیچید!

آرامش چادر! در ادامه مکالمه ، بسیار جالبتر است: “در مورد کسانی که همه کارمند نیستند؟” کسانی که تحت پوشش بیمه نیستند چطور؟ “این خیلی زیاد است.” آقای. در اخبار مربوط به “افزایش کمک اقتصادی” به مردم. مطبوعات و گزارش ها و اخبار از روزنامه ها ، رسانه ها ، رادیو و تلویزیون گفتند “کمک اقتصادی به مردم اضافه کنید” اضافه شد ، اما آنها همچنین سیاست “کارگران دولت” را در این خبر می دانند: “بنابراین همانطور که گفته شد در این شرایط ، اضافه کردن برای کارمندان دولت و کارمندان بررسی تخصصی ؛ آنها چگونه کارمندان غیررسمی هستند؟ در مورد کسانی که کارمند نیستند چطور؟ “اما در مورد کسانی که تحت پوشش بیمه نیستند چه می توان گفت؟” به نظر من ، من تحت دستور یک نفر قرار می دهم برای دیدن درجه خاصی و پایان نامه هایی که درباره قیمت محصول داده است تا خریدار با چنین محصولی و غیره نوعی داشته باشد ، و او به این لیست افزود! خنک بودن اینگونه پیچ خورده است.

* صدای ما را از اتاق جنگ می شنوید
ائتلاف اقتصادی رهبران نیروها در اردیبهشت 1376 با موافقت فرمانده کل انقلاب ایجاد شد. وقتی قدرت اقتصادی و مالی به این سطح نرسد و البته هیچ کرونا وجود نداشته باشد. به گفته رهبری ، هفده عضو عالی رتبه از سه قوه (رئیس جمهور و شش نفر دیگر از اعضای هیئت حاکمه ، رئیس مجلس ، سه نفر از اعضای مجلس قانونگذاری ، رئیس دادگاه و دو نفر دیگر از یک طرف) شعبه) قرار است بنشینند .. زندگی مشکلات و مشکلات نفس شما را می گیرد ، اما اینطور نیست. در عین حال ، در طی چند روز از زمان شروع این جلسه ، آنها همچنین اظهارات دیگری ارائه داده اند ، یکی از آنها عنوان تیتر اصلی خبرنگار جماعت الملس بود: “دشمن ما اتاق مهم علیه ما را از وزارت دفاع در وزارت دارایی گرفته است.”

به همین معنا ، دو سال بعد در نوشته های جان بولتون همین را دیدم. یک معترض ایرانی در کاخ سفید و یک مشاور امنیت ملی پیشین ، از سر ناامیدی و نفرت نسبت به ایران ، اکنون در یک وضعیت نابسامانی به سر می برد بازگشت به عشق و مخلوط منافقین و عربستان سعودی ؛ احتمالاً عاملی است که باعث شده آنها اینقدر ضعیف عمل کنند. من آمده ام تا اتاق جنگ را توصیف کنم. بخشی از تاریخ! تاریخ دشواری که زنان و مردان این سرزمین با آن روبرو بوده اند دشوار بوده و به جایی رسیده است که من در آن ایستاده ام. چرخ چرخیده و حالا داستان تاریخ به من رسیده است! من احساس مفسران دفتر سیاسی سپاه را دارم ، زیرا آنها در سالهای جنگ در کنار فرماندهان در مکانهای فرماندهی نشسته اند.

چهل جلسه توسط شورا در 31 ماه از آغاز به کار تشکیل شد. این به معنای مخالفت با القاعده ، رئیس جمهور و معاون اول و رئیس دفتر و معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه و وزیر اینترنت و اقتصاد و صلح و شرکت و رئیس بانک مرکزی است. با رئیس و رئیس قوه قضائیه و ظرف دو سال و نیم ، کمیته های برنامه ریزی اقتصادی و بودجه مجلس پنجاه بار در مورد این شورا تشکیل جلسه داده و موارد بررسی و طرح به تصویب رسیده است. . حال ، چرا پس از پنجاه جلسه ، اوضاع اقتصادی کشور به سطحی رسیده است که اکنون تجربه می کنیم ، این مسئله مراقبه و تأمل است! وی گفت: “آمارها آمار خوبی هستند ، اما در حقیقت ، این مشکلات همچنان روی زمین باقی مانده است که مردم مشاهده می کنند ، زندگی مردم بالغ و به درستی محدود است.”

* صحبت ممنوع!
هوای جلسه به طور گسترده ای منتقل نشده است. به طور کلی ، اگر عبور کند ، هیچ اتفاقی نمی افتد به جز شمارش تعداد جلسات و اضافه کردن یک جلسه به تعداد جلسات. با این حساب از برنامه و برنامه های ارائه شده توسط فرمانده کل انقلاب ، همچنین پشتیبانی قوی متخصصانی وجود دارد که کاملاً عملیاتی هستند. از برنامه های ویژه و عملیاتی برای سرمایه گذاری در تولید رشد و سایر فعالیت ها در زمینه خوراک دام و دانه های روغنی و صنعت روغن و تبدیل برخی از شرکت های دولتی و توزیع و پشتیبانی از فقرا. قسمت آخر بسیار مهم است ، این نشان می دهد که یک مسئله اساسی نیست ، اما یکی از چهار موضوع اصلی است و در مباحثی مانند بودجه بندی و حسابداری ، من اخیراً بحث های اخیر را با یک استاد دانشگاه تهران به یاد آوردم.

پروفسور پنس تحت عمل جراحی قرار گرفت و به زبان خودش در زیر ذره بین کالبد شکافی برای من آزادی اقتصادی و ریشه ها و ریشه های آن را برای من توضیح داد: “تماس بگیرید [!] و ترویج کنید!” این رابطه به معنای سقوط به اردوگاه چپ نیست و رسانه ها ، همانطور که مردم هشدار می دهند. “اگر اقتصاد متصل نشود [!] ، این یک هیولای انباشت خواهد بود ، و هیولای انباشت فقط مشتی از حروف بزرگ و آزادی اقتصادی را برآورده خواهد کرد ، و اگر مسیر اقتصاد در آن حالت پیش رود ، نوحه از آنها باید بخوانید! “. سپس او با ذکر یک مدل غیر اجتماعی از تعامل [!] ثروت مثالی است که آنها را آزمایش می کند – تا بداند آیا او این حرفها را از رحم می زد یا اینکه واقعاً به آن فکر می کرد آنها – بدون استراحت ، او شصت و هفتاد همکار را مثال زد. و فهمیدم که پشت همه این کلمات عجیب معنای صمیمیت با تابعیت نهفته است! آنها ارتباطات اقتصادی را در چارچوب شیوه های جمهوری اسلامی “و” در آموزه های خود “[!]” متصل کردند تا از بلعیده شدن توسط دهان اژدها توسط سرمایه داری جلوگیری کنند.

* به سمت مقاومت اقتصادی و جهش در تولید
اکنون ، از این نظر ، با یا بدون عبارت “حمایت از فقرا” می تواند هندسه و ماهیت مثلث “سرمایه گذاری ، اصلاح بودجه و جهش بهره وری” را تغییر دهد. حمایت از ضعف و آزار و اذیت یک معنا به این مثلث می بخشد و نبود آن معانی دیگری به همراه دارد! اگر اقتصاد ارتقا می یافت ؛ یعنی این یک اقتصاد مستقل خودکفا و خودکفا خواهد بود که روی دو پای خود ایستاده و زندگی می کند. معنی این تحریم ها این است که این نوع اقتصاد عمومی سنگ آهن تحریم ها را می گیرد زیرا این اقتصاد در حالی که با سایر اقتصادهای خارج از آن تجارت می کند ، هیچ شریان حیاتی متصل به جهان مرکزی و جهانی ندارد. کاپیتان ، که به زور داستان را باز کرد و راه اعدام و سرقت مخازن نفتی ایران در جبل الطارق را باز و بسته کرد ، زندگی وی تمدید و گسترش خواهد یافت ، و با هرگونه تهدید و تحریم عقب نشینی خواهد کرد.

در غیر این صورت ، ما مطمئن خواهیم شد که صادرات را بدست می آوریم ، تا پوست بر روی غریبه بیفتد ، و هزاران زباله و ضرب و شتم آینده ، و دو هزار شرایط و امید به شکوه ملی برای درخت. (زیر توافق نامه را بیاورید و کلید اصلی را زیر جدول لگد بزنید ؛ گویی که توافقی با تعهد نبوده است!) این روش یک بار امتحان شد اما شکست خورد. اگر عاقلانه باشد ، همان سوراخ دیگر نیش نخواهد زد. اولین رئیس جمهور آمریکا در آن زمان به میانجی گفت: “ما تلاش کردیم یک بار و برای چندین سال در مورد رفع تحریم مذاکره کنیم ، اما این اتفاق نیفتاد.” ما ماهانه هفت تا هشت سال می خواهیم و مجازات ها هرگز كاهش نیافته است »به این وضعیت فعلی خرچنگ آمریکایی ماه اضافه شود كه توسط سگ و گربه توسط اسلحه مورد اصابت قرار گرفته است! بگذارید مسئله شیپور و خرد ، این قسمت از مسئله و مشکلات آمریکا را کنار بگذاریم ، اما کلاسهای زیادی وجود دارد که امید به آنها سخت است!

اما طرف دیگر قضیه این است که روی واقعیت ها بایستید و آشفتگی مجازات را پاک نکنید و روی پاهای خود بایستید و ثروتی را براساس نیازهای محیط به دست بیاورید! نتیجه ؟! گذاشتن رشته های معیشتی میلیون ها ایرانی “در حال مذاکره” برای از بین بردن تحریم هایی هستند که سفیدپوستان یا سیاه پوستان پشت کاخ سفید می خواهند با باز کردن و اجرای نوار بهداشتی به حرص و طمع دست یابند: “راه دیگر پاکسازی مژه ها”. این نمی تواند “در این مورد ، مشکلات وجود دارد ، اما یک نتیجه خوشحال کننده است.” از طرف دیگر ، وقتی مدرسه ای مجازات می بیند ، به آرامی افزایش می یابد. در این دیدگاه ، مسیر افزایش تحریم ها فراتر از تحمل آنها است. اقتصادی مبتنی بر اقتصاد و جامعه ؛ با اقتصاد و تولید گرایی مخالفت کنید.

* خدا قبل از تحریم ، خدا بعد از تحریم
جملات بعدی آقا نیز کامل است و برای بررسی این خط دوم: “ما به قدرت و شجاعت احتیاج داریم. برخی از مقامات در بخشهای مختلف چنین مواردی را ندارند … اگر ما بخواهیم ، می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم و نمی ترسیم به دردسر افتادن … و نه یک شعار ، کاملاً کار می کند. نگاه کردن به آن. من می دانم ، ببینید ، بشنوید ، ما گزارش می دهیم که برخی از این موارد انجام نشده است زیرا مدیر مناسب از خارج منتظر افتتاحیه است او این کار را نمی کند زیرا منتظر باز شدن ساختمان از بیرون است. ”

خرد ، عزم راسخ ، شهامت و کوشش شما را در معرض خطر و دردسر قرار می دهد ، بقیه نیز به اعتماد ، پشتیبانی و عنایت حضرت حق نگاه می کنند! به گفته وی ، در آستانه عملیات والفژ 8 ، او کشتی گیر جوانی است که با تمام سوابق مادی و کتاب هایش معتقد است عبور از اروند وحشی در یک شب زمستانی غیرممکن است. بعد از همه اینها ، بعد از آموزش غواصی و بازیابی اطلاعات ، که موهای ما را می کشد و موج های ساعتی اروند را دارد ، به همراهش گفت: “خدا آن طرف اروند ، خدا آن طرف اروند. “از نقطه تماس قطع شد و یک پرچم سه رنگ در سقف مسجد فاو برافراشته شد! جنگ همان جنگ است ، و دشمن همان دشمن است. به نظر می رسد که ما باید بایگانی را جایگزین اروند کنیم: عملیات والفجر 8 بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا