دولت

پیام تسلیت روحانی پس از شهادت « محسن فخری‌زاده »

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، روحانی در پیام تسلیت خود در رابطه با شهادت “محسن فخری زاده” تأکید کرد: بی شک این حادثه تروریستی و ناامیدانه به دلیل ناتوانی دشمنان قسم خورده ملت ایران در مقاومت در برابر حرکت علمی و افتخارات و توانمندی های ملت بزرگ ایران و شکست های پی در پی آنها رخ داد. وی به منطقه و سایر صحنه های سیاسی جهان سفر کرد و مانند سایر اقدامات غیرانسانی عمق عصبانیت و نفرت آنها را در ذهن جهان زنده کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

بار دیگر دستان کثیف استکبار جهانی با مزدوران رژیم غاصب صهیونیستی به خون پسر رشید و برومند ، فرزندان رشید و برومند آغشته شد و مردم ایران را در غم از دست دادن یک دانشمند سخت کوش فرو برد.

بدون شک این حادثه وحشتناک تروریستی با ناتوانی دشمنان قسم خورده ملت ایران در مقاومت در برابر حرکت علمی و همچنین افتخارات و توانمندی های ملت بزرگ ایران با شکست های پی در پی آنها در منطقه و سایر عرصه های سیاسی و همچنین عمق عصبانیت و کینه آنها در ارتباط است. اعمال غیرانسانی دیگری در ذهن جهان زنده شد.

اما دشمنان ملت ما باید بدانند که شهادت افرادی مانند دکتر محسن فخری زاده نه تنها اراده جوانان و دانشمندان ایران اسلامی برای پیمودن مسیر رشد علمی شتابان و تسخیر اوج های عزت را تضعیف می کند ، بلکه موجب عزم بیشتر آنان و ادامه راه این شهید گرانقدر خواهد بود. و خون شهدای ما می جوشد و غرش می کند.

بدون شک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بهره گیری از همکاران و دانشجویان این شهید بزرگوار ، با ایثار و تلاش بیشتر جای خالی این دانشمند را پر خواهد کرد.

اینجانب ضمن عرض سلام بر روح مطهر این شهید بزرگوار و ابراز همدردی با خانواده بزرگوار وی ، این ضایعه را به جامعه علمی کشور و مردم انقلابی ایران تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای همه بازماندگانش صبر و اجر مسئلت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا