دسته‌بندی نشده

معرفی پانل کار و پنجره مانیتور در آموزش ادیوس

EDIUS مانند همه برنامه های استاندارد ویندوز است. این رابط به طور عمده از یک سری منوها ، یک مانیتور ، یک جدول زمانی ، یک صفحه کتابخانه مواد ، یک صفحه جلوه های ویژه ، یک صفحه برچسب ردیابی ، یک صفحه بررسی فایل منبع و یک صفحه اطلاعات تشکیل شده است.

اینجا کلیک کنید

علاوه بر استفاده از رابط کار پیش فرض برای کار ، می توانید با اجرای منوی View در نوار منو ، سایر تنظیمات پنجره را نیز سفارشی کنید. برای ادغام مجدد رابط EDIUS می توانید موقعیت هر پنل را به صورت دستی حذف کنید.

نوار منو

منوی EDIUS از دو قسمت تشکیل شده است ، یکی کپی ، اندازه ، حداقل ، بستن یا کلیک برای کاهش و کلیک برنامه. مورد دیگر منوی فرمان سنتی ، File ، Edit ، View ، Mark ، Order ، Capture ، Render ، Aurora است. منوی ابزار ، تنظیمات و پشتیبانی.

صفحه نمایش

با انتخاب دستورات “View” ، “One Window Mode” یا “Two Window Mode” در نوار منو ، می توانید مانیتورهای EDIUS را جایگزین کنید ، عمدتا برای عملکردهایی مانند ویرایش و جلوه های چندرسانه ای. اگر از یک حالت پنجره استفاده کنید ، آخرین جلوه کلیپ روی نمایشگر پیش نمایش می شود. به عنوان مثال ، هنگام استفاده از دو حالت پنجره ، تا زمانی که کلیپ در سمت چپ مانیتور نمایش داده نشود ، جلوه مادی نمایش داده می شود و بسته به اندازه صفحه سمت راست ، جلوه کلیپ نهایی نمایش داده می شود.

بعد از خواندن مقدمه بالا ، آیا می خواهید با چنین مجموعه ای از Edius Pro 9 شروع کنید. خوب ، در پایان به مردم کمک کنید ، بودا را به غرب بفرستید ، من قبلاً آدرس را برای شما پیدا کردم: http: //www.ediuschina.com/goumai.html
در صورت نیاز خود می توانید ببینید.
چگونه می توان مشکل تیرگی قرص های EDIUS را حل کرد
برچسب ها: مهارت های تازه کار

بعضی از دوستان تازه کار اغلب هنگام استفاده از EDIUS برای تولید فیلم ، لک زدن را تجربه می کنند. چرا در قرص های EDIUS تاری وجود دارد؟ و چگونه آن را حل می کنید؟ در زیر ، بگذارید Xiaobian یکی یکی به شما پاسخ دهد!
دلیل تار شدن قرص های EDIUS به دلایل زیر است:

1. دلیل اصلی این است که یک قالب ویرایش نادرست انتخاب شده است. برای مواد اصلی مختلف ، قالب خروجی ما متفاوت است: برای پرونده های غیر HD ما آنها را در اندازه HD خارج می کنیم. اگرچه اندازه تصویر HD است ، اما تصویر به طور طبیعی بزرگ شده و تار است.

2. دلیل دوم این است که انتخاب رمزگذار متفاوت است ، زیرا نسبت فشرده سازی رمزگذار به فیلم در قالب های مختلف خروجی ویدیو متفاوت است.

خروجی برای بایگانی

3. دلیل سوم این است که در مراحل ویرایش ویدئو به یک ویدیو نزدیک شدیم یا از آن عکس گرفتیم که کیفیت تصویر زیادی را از دست داد.

اندازه

4- مورد دیگر این که ما می خواهیم فشرده ای را انتخاب کنیم که در خروجی EDIUS برای سهولت انتقال بسیار کوچک باشد ، در حالی که کیفیت فیلم را نادیده می گیریم.

بهره وری
راه حل:
قبل از ویرایش فیلم ، قالب و اندازه مطالب را تعیین کنید و از پیش تنظیمات مناسب در EDIUS ایجاد کنید. EDIUS از اندازه قاب های سفارشی پشتیبانی می کند.

تنظیمات پروژه

در روند ویرایش ویدئو ، سعی کنید از بزرگنمایی و کوچک نمایی صفحه جلوگیری کنید تا کیفیت تصویر را کاهش ندهد. هنگام تولید ، فرمت ویدئویی AVI یا MPG را بدون از دست دادن انتخاب کنید و صفحه ویدیوی کاهش یافته را بررسی نکنید.

نصب WIN7 X64 Edius خطای مهلک:

Windows Security Patch نصب شده است ، Adius هنوز قادر به نصب نیست

راه حل:

آدیوس 8

1) پنجره cmd را باز کنید

2) به پوشه ای که نصب کننده EDIUS در آن قرار دارد بروید

3) EDIUS_8.20_0623_DL_Setup.exe SkipCheckWindowsUpdatePatch = 1

برای شروع نصب وارد سیستم شوید ، SkipCheckWindowsUpdatePatch از بررسی به روزرسانی صرف نظر می کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا