اردبیل

همه ی تجهیزات پدافند هوایی ارتش در قسمت مرزی اردبیل مستقر می شوند

به گزارش شبکه خبری اسلام آباد ، سرتیپ قادر رحیم زاده یکشنبه شب از کمربند مرزی شمال استان اردبیل و مناطق پارس آباد و اصلاندوز مغان بازدید کرد و گفت: به شدت به همه طرف های درگیر در منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهنوردی هشدار دهید. “به آنها اطلاع دهید که اگر آنها وارد حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران شوند ، ما با ناقضین مرزهای آن کشور برخورد قاطع خواهیم کرد.

وی از پایش 24 ساعته آخرین تحولات منطقه مورد مناقشه قره باغ خبر داد و افزود: به منظور برقراری امنیت و صلح پایدار در منطقه مرزی اسلامی ایران و به ویژه در شمال استان اردبیل ، کلیه تحولات نظامی قره باغ به صورت 24 ساعته رصد می شود. .

امیر رحیم زاده (امیر رحیم زاده) با اشاره به استقرار کلیه تجهیزات پدافند هوایی نظامی در منطقه مرزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر با جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرزی استان الدبیل (الدبیل) استقرار کلیه تجهیزات پدافند هوایی در چین ، به ویژه شهر پاساد آباد و اصلاندوز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کاملاً آماده است.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا emphasized با تأکید بر اینکه کار مرزبانان قابل تحسین است گفت: در حال حاضر کار مرزبانان در منطقه مرزی شمال استان اردبیل و آماده سازی واحدهای مستقر در این مناطق دارای مرز است.

نیروهای مرزی باید اطمینان حاصل کنند که هیچ تهدیدی برای ایران وجود ندارد

امیر رحیم زاده گفت که هیچ نظامی خارجی در منطقه مورد اختلاف قابل تحمل نیست. وی افزود: ما به مردم در مرز اطمینان می دهیم كه هیچ مشكل خاصی پیش نخواهد آمد. نیروهای پدافند هوایی فقط برای آماده سازی بیشتر و تأمین امنیت در منطقه مستقر شده اند.

معاون نماینده پایگاه پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه نیروهای پدافند هوایی آسمان کشور را از نزدیک تحت نظر دارند ، افزود: “برای هماهنگی بیشتر در منطقه ، جلسات مختلفی را با مقامات منطقه برگزار کرده ایم.” ما از پاسآباد و افغانستان قدردانی می کنیم. فرماندار اسلاندوز و فرماندهان هنگهای پاسآباد و اصلاندوز و کلیه نیروها در مأموریت نیروهای پدافند هوایی در منطقه کمک و همکاری می کنند.

سرانجام ، وی پیشنهادهایی را به کشورهای منطقه مورد مناقشه ارائه داد: “ما جنگ را دوست نداریم. امیدواریم که دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان بتوانند این جنگ را مطابق با قوانین بین المللی پایان دهند ، زیرا این جنگ به نفع منطقه نیست. »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا