دسته‌بندی نشده

نرم افزار outocad

اتوکد یک ابزار طراحی و کمک رایانه ای (CAD) است. به طور گسترده ای در صنایع مختلف توسط هنرمندان ، مهندسان ، مدیران پروژه و بسیاری از متخصصان دیگر استفاده می شود. این آموزش اتوکد. ما این برنامه را برای کاربران اتوکد تبلیغ خواهیم کرد.

اتوکد یک مارک محبوب برای طراحی سه بعدی و 2D CAD است. طبق آموزش اتوکد Professional این یک نرم افزار اتوکد است و ابزاری است که روند طراحی را ساده می کند و نتایج نهایی را با دیگران برقرار می کند. در این دوره ، بیشتر سازه ها براساس نقشه های CAD ساخته شده اند. بیشتر آنها از اتوکد استفاده می کنند.

تعداد زیادی از توسعه دهندگان اتوکد و معماری داخلی. با این وجود آموزش تخصصی اتوکد های مختلفی وجود دارند که از اتوکد استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری: استفاده از نقشه های موقعیت مکانی ، تجهیزات ، برق ، AEC ، چندرسانه ای ، برق ، اندازه گیری ، مهندسی ، برنامه ریزی شهری و حتی لباس.

ویژگی های طراحی گرافیک (BIM) اخیراً به لیست کارهایی که اتوکد می تواند انجام دهد اضافه شد.
اتوکد چگونه بوجود آمد؟

اتوکد در سی سال گذشته توسط AutoDesk Ltd. خلق شده است. اتوکد را می توان در ویندوز یا مک استفاده کرد. آنها همچنین در مسابقات که از سال 1982 آغاز شده است ، پیشرو هستند.

همه ما می دانیم که طبق گفته آموزش اتوکد Professional ، کامپیوتر بصری از دهه 1980 به طرز چشمگیری و سریع تغییر کرده است. اتوکد با تغییراتی همراه است و بسیار پیچیده تر و موثرتر از برنامه اصلی است. با این حال ، مدیریت بسیار ساده است و به طور مناسب کار می کند.

در سال 1993 ، آموزش تخصصی اتوکد به گزینه ارزان تر ، ساده تر و کارآمدتر تبدیل شد. این شامل سطوح مختلف پیشرفته مانند 3D نیست. با این حال ، این یک برنامه کاملاً کامل است.

اتوکد در سال 2010 برای Mac منتشر شد و دقیقاً مانند ویندوز کار می کند. برخی انتقادها این است که رابط کاربری نسبت به نسخه 2009 Mac تغییر نکرده است.
ویژگی های اتوکد:

آموزش تخصصی اتوکد 2D ظاهر و قابلیت های زیادی دارد. بدیهی است که او می تواند به درستی نقاشی کند و ساختار را تغییر دهد. متن و اندازه گیری را می توان به راحتی اضافه کرد. هندسه در مقیاس جداگانه ای مشاهده می شود و پروژه می تواند براساس دسته ها ، رنگ ها و سبک ها تنظیم شود. نکته خوب دیگر این است که می توان آن را برای چاپ سفارشی کرد.

یکی دیگر از مزایای آموزش تخصصی اتوکد این است که کار با سایر کاربران اتوکد با استفاده از اینترنت آسان است. انواع مختلفی از داده های اتوکد به صورت آنلاین در دسترس است که می توانید استفاده کنید ، اما آخرین داده ها معمولاً به شدت توصیه می شوند.

شروع کار با اتوکد آسان است. شما باید سه مرحله اساسی را انجام دهید:

آتاولی

متن و دستورالعمل ها را اضافه کنید

چاپ یا “طراحی”

این فقط اتوکد را با برنامه مدل سازی انجام می دهد ، به این معنی که پنجره فرمانده از شما می خواهد در این مرحله قوانین فرمان را وارد کنید.

طبق آموزش تخصصی اتوکد ، بیشتر برنامه های کتابفروشی توانایی تماشای با کیفیت را دارند و همچنین می توانند با این برنامه فیلم بسازند ، اما بیشتر این کارها در فضای باز انجام می شود و کم است. می توان در خانه تلاش کرد تا ساده شود. سود و به شما فرصتی می دهد. کیفیت خود را افزایش دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا