دسته‌بندی نشده

نحوه ایجاد کارت ویزیت مدرن با استفاده از Adobe Photoshop

کارت ویزیت زیبا قبل از هر چیز برای مشتری مهم است. چگونه می خواهید کارت ویزیت بسازید؟ بنابراین در اسرع وقت آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دست شما هستند. اولین برداشت شما و کاری که نشان می دهید از کارت های ویزیت است. حتی وقتی رسانه های اجتماعی پیشتاز هستند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی غالباً اینگونه نیستند. در این مقاله طراحی کارت ویزیت را در 5 مرحله آموزش خواهیم داد. همچنین برای آموزش طراحی کارت ویزیت اینجا کلیک کنید.

معرفی کارت ویزیت در صفحه دوره آموزش طراحی کارت ویزیت

در این آموزش طراحی کارت ویزیت  من نحوه ساخت کارت ویزیت در فتوشاپ را با استفاده از اشکال اساسی و سفارشی ، طراحی متن ساده و قرارگیری دقیق به شما نشان خواهم داد.

در آموزش طراحی کارت ویزیت  ، این الگوی فتوشاپ کارت های بازرگانی که قصد داریم ایجاد کنیم ، بخشی از بسته کارت ویزیت 4 در 1 است که از نمونه کارهای من در GraphicRiver تهیه شده است.

1. نحوه نصب یا بارگذاری اشکال سفارشی برای الگوی کارت ویزیت فتوشاپ
سطح 1
به Edit> Presets بروید و Preset Manager را انتخاب کنید. در فهرست کشویی Preset Type گزینه Select Custom Shapes را انتخاب کرده و Load را کلیک کنید. اکنون به مکانی که فایل را از حالت فشرده خارج کرده اید بروید و Tutorial-Shapes.csh را انتخاب کنید. روی بارگذاری کلیک کنید و کارتان تمام شد. آموزش طراحی کارت ویزیت.

2. نحوه تنظیم سند جدید برای کارت ویزیت

سطح 1
آموزش طراحی کارت ویزیت ، اندازه کارت ویزیت در پیکسل در قالب های فتوشاپ به طور معمول 3.25 در 1.75 اینچ است ، بنابراین به File> New بروید و موارد زیر را وارد کنید:

نام: کارت ویزیت – جلو
عرض: 3.25 اینچ
قد: 1.75 اینچ
رزولوشن 300 پیکسل / اینچ
حالت رنگ: رنگ 8 بیتی CMYK
محتوای زمینه: سفید
اکنون روی OK کلیک کنید تا سند ایجاد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا