مجلس

منافقان داخلی اعتبار کشور را برای آمریکا قربانی نکنند

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار، در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده گفت: “تاریخ دموکراتها و جمهوری خواهان ایالات متحده نشان می دهد که آنها دو قیچی هستند. آنها می توانند برای رسیدن به اهداف شیطانی و استعماری خود ، هرچقدر هم غیرانسانی باشند ، اقدامی انجام دهند.”

وی با اشاره به اینکه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ، سیاست های خصمانه دموکرات ها و جمهوری خواهان علیه کشور ما تغییر نکرده و همیشه وجود داشته است ، تصریح کرد: آنها بازی پلیس خوب و پلیس بد هستند و آنها تلاش می کنند تا در انتخابات کشور خودشان شرکت کنند.

برخی از مردم شرافت کل کشور را فدای آمریکا کردند

پژمانفا گفت: “سگ زرد برادر گرگ است. ما اهمیتی نمی دهیم که رئیس جمهور ایالات متحده کیست.” در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما ، تحریم های اعمال شده علیه کشور ما بیشترین و ترامپ ( ترامپ) بیشترین حملات را به کشور ما در دوره ریاست جمهوری خود انجام داده است.

رئیس کمیته اصل 90 کنفرانس مشاوری اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً آمریکایی ها در چهار سال آینده کشور ما را تحت فشار قرار خواهند داد. وی گفت: “متاسفانه ، افراد زیادی در کشور ما هستند که می خواهند تمام عزت کشور را فدا کنند. “ایالات متحده و خواسته های آن همیشه به دنبال رضایت ایالات متحده هستند ، اما آنها باید هوشمندانه باقی بمانند و این نظر را کنار بگذارند.

ما باید زورگویی ایالات متحده را تحمل کنیم

وی اظهار داشت: البته ما باید همیشه به اصول اساسی جمهوری اسلامی پایبند باشیم و اصرار داشته باشیم كه باید با اجبار همه كشورهای استكباری و در راس آنها آمریكا مخالفت كنیم.

پژمان فر با اشاره به اینکه برای حل مشکلات کشور به ویژه در زمینه اقتصادی باید به توانمندی های داخلی خود توجه داشته باشیم ، گفت: برای حل مسائل اقتصادی و معیشتی باید به توانمندی ها و پتانسیل های داخلی کشور خود توجه کنیم.

نماینده مردم مشهد در کنفرانس شورای اسلامی گفت: “ما میلیون ها جوان تحصیل کرده داریم. دولت باید به آن توجه کند و بداند که این نیروی انسانی تهدیدی برای کشور نیستند ، بلکه یک فرصت طلایی برای کشور است. این افراد باید به تولید بپردازند. “راهنمایی کنید و به نیازهای جامعه پاسخ دهید.

وی با تأکید بر اینکه ما باید موانع موجود در مقابل جوانان با انگیزه را برطرف کنیم ، افزود: این جوانان همیشه نشان داده اند که به عوامل بیرونی اعتماد نمی کنند بلکه معجزات معجزه آسایی را براساس قدرت داخلی کشور و توانایی های میدانی انجام می دهند. اقدام. »مردم در تمام بخشهای اقتصاد ، صنعت و تولید نشان داده اند كه نگرانی اصلی آنها خودكفایی كشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا