سایر

مشکل اقتصاد ایران با روی کار آمدن بایدن حل نخواهد شد / غربی ها واقعیت ها را تحریف می کنند

آیت الله کعبی، با اشاره به تأثیر پیروزی جو بایدن در رونق اقتصاد ایران ، گفت: “دموکرات ها و جمهوری خواهان ،جو بایدن و ترامپ ، دو چهره همان سکه هستند “. بایدن هنگامی که معاون اوباما بود اقدامات زیادی علیه مردم ایران انجام داد. نباید فراموش کنیم که معماری تحریم های ضد ایرانی در زمان اوباما در زمان بایدن تسریع شد.

وی تأکید کرد: روش های دموکرات ها و جمهوری خواهان برای فریب ، توطئه و توطئه برای غارت منافع مردم ایران و وادار کردن ملت به عقب نشینی با یکدیگر متفاوت است ، اما ذاتاً بایدن و ترامپ دشمن مردم ایران هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه راه حل اقتصاد ایران داخلی است ، گفت: امروز مردم در کوچه و بازار و اقشار مختلف دریافته اند که حل مشکلات اقتصادی کشور به برنامه ریزی ، برنامه ریزی ، استفاده از ظرفیت های ملی ، توجه به تولید و بهره برداری از اقتصاد مقاومتی نیاز دارد. ” .

آیت الله کعبی اظهار داشت: دشمن در تلاش است مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم ایران را با بیگانگان پیوند دهد ، در حالی که ریشه حل مشکلات اقتصادی احیای توانایی های داخلی است.

وی گفت: اگر به دیپلماسی اقتصادی و تجاری توجه کنیم و روابط خود را با 15 کشور همسایه احیا کنیم ، اقتصاد ایران حرکت می کند و قویتر می شود. قدرت اقتصادی ما نیاز به زیرکی ، هوشمندی ، طراحی ، اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس و انسجام برنامه های داخلی دارد و هیچ ارتباطی با فضای بایدن ندارد. برخی آن را چنین تعبیر کردند که ما به یک “فضای تلاش” نیاز داریم ، نه یک فضای بایدن.

این عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: جریان غربگرا با تحریف واقعیت ها در تلاش است تا مردم را متقاعد کند که راه حل مشکلات اقتصادی مذاکره و آشتی با آمریکا است و برجام مشکلات را حل خواهد کرد. چالش ها و مسائل”. این باعث می شود ترامپ یک پلیس بد باشد. این تحریف واقعیت هاست.

آیت الله کعبی گفت ما باید به استراتژی کلی رهبر معظم انقلاب توجه کنیم که اگر دشمن واقعیت ها را تحریف نکند ، تحریم اقتصادی برداشته می شود. “شکست دشمن در تحریف واقعیت ها این است که ما می دانیم دموکرات ها و جمهوری خواهان تفاوتی با آنها ندارند. البته ملت ایران قطعاً آمریکا را پشت سر می گذارد ، زیرا از این پس آمریکا باید به فکر فکر خودش باشد. امور داخلی و مردم ایران نیازی به آمریکا ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا