دسته‌بندی نشده

مراحل استخوان بندی در موهو

در این مقاله به آموزش موهو و به طور اختصاصی به بررسی مراحل استخوان بندی در موهو می پردازیم. کلیک کنید تا به اطلاعات کامل تری دست یاید. سایت مکتب تی وی نیز مقاله های مفیدی در این زمینه منتشر شده است میتوانید مطالعه کنید و از این مقالات در راستای هدف خود استفاده کنید..

معاینه استخوان

یک ابزار استخوانی در آموزش موهو  وجود دارد که به شما امکان می دهد اسکلت خود را بررسی کنید. ساختار کار می کند. بیایید هم اکنون آن را امتحان کنیم. انتخاب کنید.از ابزار استخوان استفاده کنید و هر کدام را فشار دهید و بکشید.استخوان هایی که ایجاد کردید. چند استخوان را بکشید.در آن اطراف ببینیم چه خبر است.از ابزار استخوان استفاده کنید. پاهای فرانک را حرکت می دهد.توجه داشته باشید که فرانک به طور خودکار با استخوان ها حرکت می کند. شما هستید.او همچنین ممکن است متوجه شده باشد که فرانک کاملا “پوسته پوسته” به نظر می رسد .وقتی یکی از پاهای او را حرکت می دهید ، سر او تغییر شکل می دهد.همچنین. گام بعدی این است که کمی کتاب آن را پاک کنید .Anime Studio کدام قسمت از Frank را باید با کدام قسمت پشت سر بگذارد.
ابزار Manipulate Bones برای همیشه حرکت نمی کند استخوان ها.طبق آموزش موهو روی ابزار Select Bone کلیک کنید و تمام استخوان ها این کار را می کنند. به مکانهای اصلی خود ضربه بزنید.یک ابزار شی object را انتخاب کنید. استحکام استخوان را تنظیم کنید.وقتی از یک لایه استخوانی برای کنترل یک شخصیت استفاده می کنید ، همه استخوان موجود در اسکلت بر روی هر قسمت تأثیر دارد.شخصیت. ما آن را در فرانک دیدیم – وقتی یکی را رد می کنید.از پاها ، حتی سر کمی حرکت می کند. این اثر است.قوی ترین قوی ترین نزدیک به هر جسم ، بنابراین طبق آموزش موهو سر فقط حرکت می کند.کمی ، نه مثل خود پا.ما واقعاً نمی خواهیم سر فرانک زیاد حرکت کند.همه با پاهایش در حرکت است. خوشبختانه راهی برای کنترل وجود دارد.این: قدرت استخوان. هر شی دارای ارزش “مقاومت” است.میزان نفوذ آن را کنترل می کند. چه باید بکنیم.بعدی تنظیم قدرت استخوان هایی است که فرانک را کنترل می کنند. ابزار استحکام استخوان را انتخاب کرده و به استخوان ها نگاه کنید.

ابزاری برای تقویت استخوان

هر استخوان دارای یک منطقه شفاف برجسته است.در اطراف آن (هنگام استفاده نیز این مناطق را مشاهده کردید.از ابزار استخوان استفاده کنید.) این مناطق طبق آموزش موهو به شما نشان می دهند.تأثیر هر استخوان در اسکلت. این شی در منطقه سایه خود بسیار تأثیرگذار است.

وقتی ابزار استحکام استخوان در آموزش موهو  فعال است ، روی هر یک از استخوانهای اسکلت فرانک را فشار دهید و بکشید تا تنظیم شود .هدف در آموزش موهو تنظیم مساحت هر جسم است.بنابراین این فقط بخش مربوط به فرانک را می بندد.بدن به عنوان مثال ، اطراف استخوان بازار باید باشد.فقط بستن بازار و نه خیلی بیشتر. نگران نباش به طور دقیق – بسیار نزدیک به اندازه کافی خوب است. به سر فرانک ، باعث بسته شدن ناحیه استخوان نشود.کل سر – این باعث می شود استخوان بیش از حد محکم باشد. همخوانی داشتن.استخوان های استخوان به طوری که تقریباً یکسان به نظر می رسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا