امنیتی و دفاعی

فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال و آزادگی است.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات به مناسبت هفته بسیج مظلومان پیامی ارسال کرد.

متن این پیام در ذیل آمده است:

اجتماع مستضعفین که به فرمان حکیمانه امام خمینی (رحمت الله علیه) برقرار شده است ، منشأ خیر و برکت بیشماری برای اسلام و ملت قهرمان بوده است.

این بنای ارزشمند ، به رهبری فرمانده معظم کل قوا ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ، به خاری در چشم دشمنان اسلام تبدیل شده و توطئه های کفار و سپاه های ملحد و همچنین رشد و شکوفایی کشور عزیزمان را خنثی می کند. همچنان به درخشش ادامه می دهد. این یک افتخار خواهد بود.

آره؛ هفته پربرکت بسیج یادآوری رشادت های ایثارگران است که در دوران شکوه دفاع مقدس از امتیاز ایثار و شهادت برخوردار شدند و همچنان در قله قله رفیع عزت ایستاده اند.

امروز فرهنگ راستگرایان بسیج یکی پس از دیگری از مرزهای ایمانی عبور کرده و به عنوان یک سنگر در برابر صهیونیست های مستکبر و مرتجع منطقه به الگویی ناعادلانه برای آزادی خواهان در سایر سرزمین های اسلامی تبدیل شده است. در ، آنها نقشه های شرورانه خود را شکست می دهند.

هفته برتر بصیت (یاد خدا) با ابراز پیام تشکر و قدردانی از سربازان گمنام سری امام زمان (شاید خداوند سرنوشت خود را تسریع کند) در تعارض با جامعه اطلاعاتی کشور و سنگر بزرگ جهاد ، فرارسیدن هفته باشکوه بسیجیان دلاور و ملت محترم اسلامی ایران. من صمیمانه سلامتی و سربلندی این جانبازان پرشور و شجاع را صمیمانه تبریک و آرزو می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا