مجلس

غرب نمی تواند گسترش اسلام را ببیند / توهین ها به دلیل رشد اسلام است

جعفر قادری در گفتگو با اسلام آباد پرس، در پاسخ به حمایت رئیس جمهور فرانسه از کسانی که به مقدسات پیامبر اکرم (ص) توهین کردند ، گفت: “غربی ها بارها در رفتار و گفتار خود تناقض و دروغ را نشان داده و به عبارت دیگر، آن را ثابت کرده اند.”

وی افزود: وقتی کسی مخالف عقاید غربی ها باشد ، با آن شخص به شدت برخورد می شود و غربی ها با وجود ادعای حقوق بشر و آزادی بیان ، انواع محدودیت ها را برای آن فرد اعمال می کنند.

غربی‌ها در توهین به مقدسات حد و مرزی ندارند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در مقابل کشورهای غربی به خودشان اجازه می‌دهند که به همه مقدسات و باورهای ادیان دیگر توهین کنند و در این زمینه هیچ حد و مرزی قائل نیستند.

قادری تصریح کرد: این مساله مربوط به امروز و دیروز نیست و ما در گذشته هم شاهد چنین اقداماتی از سوی کشورهای غربی بودیم چرا که رشد اسلام و جایگاه رفیع این دین در جهان باعث شده است که کشورهای غربی از روی ناچاری و استیصال به کارهای واهی چون اهانت به ارزش‌های دین مبین اسلام روی آورند.

وی خاطرنشان کرد: کشورهای غربی نمی‌توانند بپذیرند که اسلام به عنوان یک دین فراگیر و جهانی جایگاه رفیعی پیدا کرده و از روی عجز و ناتوانی چنین مباحثی را مطرح می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا