دولت

عدم مخالفت رئیس‌جمهور با تعطیلی در تهران

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، واعظی با رد مخالفت رئیس جمهور با تعطیلی تهران ، ادعای استعفای وزیر بهداشت را شایعات بی اساس خواند و اذعان کرد: تصویب شد. این طرح فراتر از تعطیلی تهران یا هر شهر دیگری است و پس از اجرای آن ، به ستاد عملیاتی ستاد ملی ضد كرونا و وزارت بهداشت این اختیار را می دهد كه با توجه به میزان محدودیت های مختلف ، محدودیت های مختلفی را برای آنها تعیین كند. درگیری در شهرهای مختلف. در نظر بگیرید و اجرا کنید.

وی با انتقاد از کسانی که از موضوع بهداشت عمومی به عنوان موضوع رقابت ها و جنجال های سیاسی بی دلیل استفاده می کنند ، تأکید کرد: از ابتدای شیوع تاج در کشور ، اولین شخصی که همیشه به بهداشت عمومی توجه داشته و همیشه توجه جدی داشته است توجه به این موضوع ” او رئیس جمهور بود.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: با این حال ، از همان ابتدای شیوع تاج ، برخی تریبون ها و شخصیت های سیاسی در تلاشند رئیس جمهور را در قالب یک پروژه سیاسی در مقابل مردم در مورد مسئله مدیریت تاج ارائه دهند ” ضد تاج ملی است ، که در آن تصمیمات با تأیید و اجماع اعضای جلسه ، که از ارگانها و ارگانهای مختلف حضور دارند ، گرفته می شود.

واعظی در ادامه تمرکز مدیران ارشد و کارشناسان وزارت بهداشت در ترکیب ستاد ملی ضد کرونا را یادآوری کرد و تأکید کرد که اساس کلیه تصمیمات فنی ستاد همیشه نظرات کارشناسان و در هر مسئله ای است ، زیرا برخی آقایان و رسانه ها ادعا می کنند ، رئیس جمهور رسا اقدامی نکرده است

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین از رسانه ها ، مردم و گروه های سیاسی خواست که به فیلم های جلسات ستاد ملی ضد کرونا توجه داشته باشند که بیشتر آنها در هفته ها و ماه های اخیر منتشر شده است: “تا کنون ، تلاش های جدی برای برگزاری جلسات شورای ملی انجام شده است. ” با شفافیت مذاکرات و مصوبات ، هم از طریق رادیو و هم از طریق فضای مجازی ، توسط مردم شریف ایران شنیده می شود. با کمی دقت در این فیلم ها ، کاملاً مشخص خواهد شد که سازوکار تصمیم گیری در ستاد و ادعای تصمیم گیری فردی رئیس جمهور در این دیدارها چقدر بی اساس است.

در پایان ، واعظی بار دیگر ادعای رئیس جمهور مبنی بر مخالفت با تعطیلی تهران و شایعات استعفای وزیر بهداشت را رد كرد و گفت: “انتظار می رود سیاست مداران و رسانه ها در بحبوحه نبرد مهم كشور با ویروس كرونا ، در منافع ملی ، برای جلوگیری از به حاشیه راندن و دامن زدن به برخی از مسائل بی اساس ، و اگر آنها کمکی نمی کنند ، حداقل اجازه دهید دستگاه های مسئول کار خود را با تمرکز کافی انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا