سایر

عدم ایجاد اختلال در برنامه های موشکی

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم گفت ، با توجه به ترور شهید فخری زاده ، دانشمند هسته ای ایران ، آیا می توان آن را نتیجه تسلیم دانشمندان ایرانی به کنوانسیون های بین المللی و عواقب جدی اعتبار غرب دانست؟ : این واقعیت که پرونده قتل این اندیشمند بزرگ به دلیل تجلی وجود چنین شخصیتی در رویه جمهوری اسلامی است. اکنون برای من مشخص نیست که چگونه این اطلاعات منتشر می شود.

وی افزود: “نکته مهم این است که باید از چنین نیروهایی کاملاً محافظت شود و وزارت روشنگری ، سپاه پاسداران و سپاه باید از این افراد مراقبت کنند.”

یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بله ، دفاع بسیار قوی است و می تواند از بسیاری از موارد قتل جلوگیری کند ، اما در هر صورت ، این یک چیز بد است. پادشاه ، و نتانیاهو باید منتظر اجرای این عمل باشد.

مصباحی مقدم در مورد تأثیر کشتار فخری زاده بر برنامه موشکی و هسته ای ایران ، گفت: به دلیل تعداد دانشمندان ما در زمینه هسته ای و غیره نگران کننده نیست. ما شهید تهرانی مقدم و از طرف دیگر شهدای هسته ای نداشتیم؟

وی گفت: “ما افراد زیادی از این دست را از دست دادیم ، اما دوستان ، همكاران و دانشمندان دیگر در این زمینه توانستند به سفر خود ادامه دهند و ضایعاتی را كه از دست داده بودند كاهش دهند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا