دسته‌بندی نشده

طراحی رابط کاربری Ui

در این مقاله  آموزش Ui به اینکه طراحی رابط کاربری چیست می پردازیم. شما را در این مسیر همیاری می کنیم و تا زمان رسیدن به رتبه خوبی در بازار کار کنار شما خواهیم بود.آنچه نیاز دارید در این زمینه بدانید را در این مقاله قادر خواهید بود پیدا کنید. از اینجا به ادامه مطالب سر بزنید. سایت مکتب تی وی راهنمای خوبی در این زمینه است.

طراحی چیست؟
طراحی ، برنامه ایجاد یا توسعه چیزی است. همچنین می تواند به روند آفرینش یا به سادگی نحوه عملکرد و شکل ظاهری چیزی اشاره داشته باشد. فرایند طراحی به مهارت های خلاقانه و فنی و همچنین مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله نیاز دارد. وظایف معمول طراحی شامل ایده ، تحقیق ، آزمایش و تکرار است که طراح به دنبال بهبود یا توسعه چیزی مانند محصول ، رابط کاربری یا نرم افزار است. تخصص های محبوب طراحی شامل طراحی تعامل ، طراحی صنعتی ، طراحی گرافیک ، طراحی محصول ، طراحی نرم افزار ، طراحی داخلی و طراحی تجربه کاربر (UXD) است.

کلاس آموزش ui ux
از طریق دوره های آنلاین رایگان از دانشگاه ها و موسسات مهم در سراسر جهان ، با حرفه های مختلف طراحی آشنا شوید و توانایی های تفکر انتقادی و خلاقانه خود را تحریک کنید. Edx دوره های شخصی و برنامه های پیشرفته ای را برای کمک به شما در یادگیری مهارت طراحی در بسیاری از زمینه ها ، از جمله طراحی صفحه وب ، طراحی بصری ، طراحی گرافیکی آنلاین و موارد دیگر ارائه می دهد. با آموزش های ویدئویی ، آزمونها و موارد دیگر ، یادگیری را در یک محیط یادگیری آنلاین جذاب و موثر طراحی کنید.

علاوه بر این ، edX گزینه پیگیری گواهینامه های تأیید شده را در دوره آموزشی ui/ux ارائه می دهد. این گواهی edX و نام دانشگاه یا موسسه ارائه دهنده دوره را ذکر می کند و می تواند در نمایه LinkedIn شما بارگذاری شود. این اثبات کارفرمایان و سایرین است که شما دوره را با موفقیت به پایان رسانده اید.

با دوره آموزشی ui/ux خود گام شروع کنید که شما را به چالش می کشد تا به روش های جدید در مورد مشکلات فکر کنید. مایکروسافت دوره هایی را برای معرفی تفکر طراحی به شما نشان می دهد و به شما نشان می دهد چگونه می توانید یک راه حل فنی برای یک مسئله طراحی کنید. با رویکردهای مختلف طراحی و نحوه طراحی محصولات موثر با استفاده از طراحی متمرکز بر انسان آشنا شوید.

دوره آموزشی ui/ux اضافی بر برنامه ریزی تجربه کاربر ، طراحی محصول و کاربرد استراتژیک روش طراحی در توسعه تجارت جدید تمرکز دارند. درباره روند تبدیل ایده به محصول و بیشتر و بیشتر بدانید. بسیاری از دوره ها خود گام بردارند بنابراین می توانید از امروز ثبت نام کرده و شروع به یادگیری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا