مجلس

ضرورت پاسخ به ترور شهید محسن فخری‌زاده

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آبادپرس، حجت الاسلام احمد سالک ، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران ، با اشاره به لزوم پاسخ به ترور شهید محسن فخری زاده ، گفت: “جمهوری اسلامی در چهل و دومین سال خود ، پیشرفت سریع در مسیر قدرت جهانی و اضطراب به یک استکبار جهانی تبدیل شده است.

وی افزود: ترسی که اخیراً ایجاد کرده اند این است که بزدلی ، نابینایی و ضعف نژاد توسط سرویس های اطلاعاتی خارجی انجام شده و مطمئناً شکست خواهد خورد.

یکی از اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: مناسب بودن ، انصاف و صحت انتقام در نظام جمهوری اسلامی تعیین می شود. این واقعیت که برخی از مفسران جزئیات بازداشت اتباع خارجی ایران را توصیف می کنند و حتی عربستان سعودی ما را به سکوت دعوت کرد ، به دلیل پس لرزه ترس در دنیای استکبار بود.

سالک گفت: در زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی ، جمهوری اسلامی اعلام کرد که ما انتقام خواهیم گرفت و به “عین الاسد” تیراندازی خواهیم کرد ، اما در همان زمان گفت که این فقط یک سیلی است و منتظر انتقام جدی است. پاسخ به ترور شهید فخری زاده مطمئناً برنامه ریزی خواهد شد و تاثیری در اوضاع منطقه نخواهد داشت ، مگر اینکه رژیم صهیونیستی برای دو یا سه روز در وحشت بود.

وی افزود: “ما باید با دیدن جنبه های مختلف موضوع در زمان مناسب انتقام بگیریم.” اولین قدم برای سرویس های امنیتی برای یافتن ارتباطی در ترور شهید فخری زاده و مواجهه با امنیت و نفوذ در کشور.

یکی از اعضای هیئت امنای انجمن بوکس گفت: “ممکن است در مناطق مختلف کشور مناطق تحت نفوذ وجود داشته باشد که به دنبال اقدام کورکورانه هستند ، بنابراین ما باید ریشه کن کنیم ارتباط بد با پرداخت کنندگان. ”

سالک با اشاره به اقدامات تلافی جویانه علیه ایالات متحده ، اسرائیل و عربستان سعودی در جریان است ، گفت: “مذاکرات طی سال های گذشته تأثیر منفی داشته است زیرا هیچ تحریمی برداشته نشده است و مشکلات قدیمی باقی مانده است. ”

وی گفت: “انتقام نمی تواند مکالمات را خراب کند.” آمریکایی ها نیز می دانستند که چیزی اشتباه است و مجبور بودند برای آن پاسخ دهند. ایالات متحده باید پاسخ دهد ، زیرا وزیر امور خارجه ایالات متحده به عربستان سعودی رفت و جلسه مذاکره با نتانیاهو و بن سلمان را علیه جمهوری اسلامی برگزار کرد.

یکی از اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که اختلافات هسته ای و مذاکرات یک موضوع و مسئله انتقام جویی دیگری است ، گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم دولت ها تحت نظارت قرار می گیرند. ما هیچ مشکلی با مردم جهان نداریم ، ما با رهبران دولت مشکلی داریم ، بنابراین به ایالات متحده یا 1 + 4 یا اروپایی ها یا مذاکره اعتماد نداریم. آنها ، و برای ما کارساز نبود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا