امنیتی و دفاعی

شهادت شهید فخری‌زاده دشمن ناجوانمردانه و بزدلانه یک دانشمند هسته‌ای و دفاعی را از ما گرفت

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آبادپرس حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی ، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مباحث مطرح شده پس از شهادت فخری زاده ، اظهار داشت: فرم کافی و کاملی وجود ندارد. البته ادعای اطاعت وجود دارد اما در عمل عکس این عمل انجام می شود.

وی ادامه داد: در شهادت شهید فخری زاده ، دشمن ناجوانمرد ناجوانمردانه یک دانشمند هسته ای و دفاعی را از ما گرفت و توانست به موفقیت برسد ، این به معنای جنگ است ، ما در حال جنگ هستیم و حتی اکنون نیز در جنگ نرم با صهیونیست ها و اتحاد هستیم. ایالات. “ما نیمه سخت و سخت هستیم و حتی جنگهای ترکیبی و سایبری نیز وجود دارد و این چالش و درگیری مداوم در ابعاد مختلف را نمی توان انکار کرد.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: جنگ یک درگیری است ، یعنی ما در زمینه های مختلف به اهداف و منافع آنها می رسیم که بسیاری از آنها قابل گفتن نیستند و در مقابل ، آنها نیز آن را کسب کردند درست.” مثل 8 سال دفاع مقدس که ما عملیاتی مثل کربلای 4 ، کربلای 5 و والفجر 8 یا داستان مهران داریم ، این یک جنگ دو طرفه است. اگر پیامبر اکرم (ص) جنگ احد داشته باشد ، جنگ هایی مانند جنگ بدر و احزاب و فتح مکه نیز خواهد داشت.

حجت الاسلام تویسرکانی با اشاره به رسانه هایی که شهادت محسن فخری زاده را برای تضعیف سیستم اطلاعاتی و امنیتی کشور دنبال کردند ، گفت: ما در یک جنگ تمام عیار هستیم و درگیری در این سطح وجود دارد ، اما متأسفانه برخی از آنها درگیر نیستند. موضوعات واضح را درک کنید و تا زمانی که به هر دلیلی موفقیت آشکار و سطحی برای دشمن پیدا نشود ، آنها شروع به تضعیف نهادهای انقلابی ، امنیتی و اطلاعاتی و گره گشایی می کنند. نهادهای امنیتی و اطلاعاتی ، کشور را زیر سوال ببرند و دشمن را بسیار قدرتمند کنند ، آنها می خواهند نهادهای امنیتی کشور را تضعیف کنند.

وی ادامه داد: خط دیگری که بعد از شهادت محسن فخری زاده در برخی رسانه ها دنبال شد ، در مورد سوابق و مواضع این شهید عزیز بود ، خواه برجامی باشد یا نه. برخی می گویند او با برجام موافق است و برخی دیگر او را مخالف برجام می خوانند. این خط لا همچنین این شهید نادرست است. این شهید در این نظام زندگی می کرد و در سایه ولایت ، وی یک موضوع پاک ولایت فقیه بود ، دانشمند نباید بهانه ای باشد تا کشور را دچار دوگانگی بین برجام و ضد برجام. برجام محصول نظام بود ، اگرچه به شرایط و اراده عمل نشد ، این مسئله دیگری است ، اما همه برجام تصمیم سیستم بود و دو قطبی شدن جامعه به این بهانه نیز مخالف ایده و اراده.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب پس از شهادت شهید فخری زاده گفت: در پیام شما دو توصیه داشتید اولین توصیه پیگرد قانونی عاملان قتل شهید فخری زاده است. “دومین توصیه وی ادامه راه شهید فخری زاده در زمینه های علمی ، هسته ای و دفاعی بود. اگر بدون احساسات ، عواطف ، بی احتیاطی به صحنه نگاه کنیم ، باید درک کنیم که در میدان جنگ ، باید به دانشمند ، پرچمدار و فرمانده خود نگاه کنیم و ببینیم که او با انگشتان خود به کجا اشاره می کند و آنچه را که نشان داده است ، همه انرژی. و وجود ما باید معنی و هدفی را بدانیم که رهبر معظم انقلاب به ما نشان می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا