مجلس

سوءاستفاده‌ غربی‌ها از شورای حقوق بشر برای ملت ایران روشن است

بنا به اخبار و گزارشات تهیه شده توسط پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، فراکسیون حقوق بشر و شهروندی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اظهار داشت: ملت بزرگ ایران در سواستفاده سیاسی شورای حقوق بشر از سوی دولت های غربی تردیدی ندارد ، زیرا علی رغم اختلاف صریح 64 کشور و 32 رای ممتنع از کشورهای عضو با تصمیم سیاسی دولت های غربی. ، به تصویب رسید.

متن این اعلامیه در ذیل آمده است:

باسمه تعالی

بار دیگر ، لجاجت و کینه برخی دولتهای غربی نسبت به ملت ایران آشکار شد و ملت ایران با صدور قطعنامه سیاسی به دلیل تعهد عملی خود در تحقق کامل حقوق خود و حفاظت از کرامت انسانی و مجازات ، مجازات شد. دفاع از حقوق ملتهای مستقل. این بار ، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد ، نهادی برای ترویج حقوق بشر و حمایت از حقوق ملت ها در برابر ظلم و تجاوزات متجاوزان ، متجاوزین و ناقضان حقوق بشر ، تشکیل شد. ابزار سو استفاده سیاسی و منفعت طلبانه.

ملت بزرگ ایران در سو abuseاستفاده سیاسی شورای حقوق بشر توسط دولتهای غربی تردیدی ندارد ، زیرا علی رغم اختلاف صریح 64 کشور و 32 رای ممتنع از کشورهای عضو شورای حقوق بشر ، با تصویب تصویب شد سیاست های دولت های غربی

س ofال مردم آزاد جهان ، به ویژه ملت رشید ایران ، در مورد ادعای حقوق بشر توسط دولت های غربی این است که رژیم اشغالگر صهیونیستی و رژیم متجاوز سعودی باید برخی دیگر از کودکان فلسطینی و یمنی را بکشند تا سزاوار پاسخ جدی باشند. سازوکارهای بین المللی نظارت بر حقوق بشر. کشوری که فروش اسلحه را در کشور خود برای اهداف اقتصادی مجاز ساخته است تا بیشترین تعداد قتل با سلاح گرم را داشته باشد. رژیم نژادپرست در ایالات متحده تا کی باید سیاهپوستان آمریکایی را تحت فشار قرار دهد؟ مردم ایران آزادیخواه تا چه اندازه باید جان عزیزان خود را به دلیل مجازات های جنایی مواد مخدر آمریکا از دست بدهند؟ پاسخ بسیار واضح است.

چگونه ممکن است که دولت ، که ادعا می کند بزرگترین دموکراسی در جهان است ، مدتی است که درگیر اختلاف انتخاباتی بین نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات خود است و ، عجیب ، رئیس جمهور حاکم ادعای تقلب و فساد گسترده و هنوز آیا نتیجه نهایی دو هفته پس از انتخابات است؟ آیا او طرفداران خود را به یک جنگ خیابانی اعلام نکرده و دعوت نکرده است ، آیا وی خواستار حضور ناظران بین المللی در انتخابات 1400 در ایران است؟

چگونه دولتی که رئیس جمهور آن فرمانده بزرگ جهان اسلام و بزرگترین مدافع حقوق بشر مظلومین منطقه را به وحشیانه ترین شکل ممکن به وحشیانه به شهادت رساند ، می تواند حمایت از حقوق بشر در ایران را ادعا کند؟

چگونه دولتی که از توهین به پیامبر مهربانی و مهربانی حمایت کرده و حقوق مسلم بیش از 1.5 میلیارد مسلمان را نادیده بگیرد ادعای حمایت از حقوق بشر را دارد؟ کدام کشور بیشترین میزان قتل زنان در اروپا را دارد؟ آیا می توانید کشوری را به دلیل تبعیض علیه زنان به دروغ محکوم کنید؟

یکی دیگر از اتهامات مضحک این بیانیه تبعیض علیه زنان است. کشوری که جمعیت دانشگاهی زنان از مردان بیشتر است ، میزان اشتغال و فعالیت های اجتماعی زنان متهم به رقم یک رقمی در جهان و خیلی بیشتر است ، اما آنها به سادگی کشورهای مرتجع منطقه را نادیده می گیرند آنها کمترین حق را به زنان می دهند. و حتي در كشورهاي خودشان از موقعيت زنان براي حرص و طمع جنسي و اقتصادي سو استفاده نمي كنند.

این مسخره تر این واقعیت است که کشوری علیه ما رو آورده و در حال جمع آوری امضا است ، نخست وزیر آن اعتراف کرده است که در خرداد ماه سال جاری در کشورش تبعیض نژادی مرتکب شده است. براساس دیده بان کشتار زنان در سال 2019 ، یک زن هر روز و نیم در کانادا قتل می شود ، در حالی که ایران اسلامی به دلیل تبعیض علیه زنان محکوم می شود. در ایران طبق آیین اسلام ، از جایگاه والای زن محترم است

دام متخلفان از حقوق بین الملل در سو abuse استفاده سیاسی از موقعیت شورای حقوق بشر ، که اساساً از قواعد و اصول اساسی مانند “اصل عدم مداخله در امور داخلی سایر کشورها” ، “اصل برابری اختیارات “،” اصل منع تهدید و استفاده از زور “” کمک به دولتهایی که هنجارهای حقوق بین الملل را نقض می کنند ، از جمله در مورد ایالات متحده در مورد تحریم های مواد غذایی و دارویی علیه مردم ایران ، این کنایه ای تلخ است که موقعیت شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را به عنوان یک نهاد مستقل با شخصیت حقوقی بین المللی تضعیف می کند. ” حتی ممکن است مسئولیت بین المللی این نهاد را زیر سوال ببرد.

فراکسیون حقوق بشر و شهروندی مجلس شورای اسلامی هزینه هرگونه اقدام علیه ملت ایران را استراتژی موفق و موثر دیپلماسی انقلابی می داند و وزارت امور خارجه و ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی را فرا می خواند. ایران برای جلوگیری از اقدامات خصمانه دولت ها از همه توانایی های دیپلماتیک استفاده کند. در زمینه حقوق بشر از غرب استقبال کرده و ظرفیت های حقوقی و سیاسی کشورهای مستقل را برای نجات حقوق بشر از سلطه سیاسی دولت های غربی در سازمان های بین المللی فعال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا