مجلس

روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاعی و هسته‌ای همواره کشور را در مسیر توسعه قرار داده است

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آبادپرس ، قالیباف، عصر روز یکشنبه ، هفتم آذرماه در شهید محسن فخریزادا با خانواده و خانواده اش دیدار کرد.

محمد بیکر کلیباف ، در ملاقات با خانواده اش در شهید فخریزادا ، با تأکید بر اینکه خون در شهید فخریزه درهای قفل شده صنعت هسته ای را باز کرده است ، خاطرنشان کرد: طرحی که مجلس تصویب کرده بود ، 4 ماه پیش در دستور کار کمیسیون بود ، اما شهید فخریزاده خون را آورد. زمان بیشتری طول می کشد تا سریعتر نتیجه بگیرید.

سخنران با تأکید بر روحیه علمی و عرفانی شهید فخری زاده گفت: “روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاع و اتمیسم همواره کشور را در مسیر توسعه سوق داده و شهید فخری زاده یکی از نمونه های این قبیل علما در کشور بود.”

وی با بیان اینکه افرادی مانند شهید فخری زاده قدرت و اعتبار را به کشور آورده اند ، گفت: “البته خدمات و خدمات شهید فخری زاده به عنوان یک برگ زرین در تاریخ تحقیقات کشور باقی خواهد ماند.”

گالیباف با بیان اینکه خون شهید فخری زاده قفل های صنعت هسته ای را بسته است ، خاطرنشان کرد: طرحی که مجلس تصویب کرده بود چهار ماه پیش در دستور کار کمیسیون قرار داشت اما مدت زیادی طول می کشد تا شهید فخریزه کار را در اسرع وقت انجام دهد. .

سخنگوی مجمع گفت: “ما از خداوند می خواهیم که با فرهنگ شهدایی مانند فهریزادا در راه سید الشهدا توفیق دهد و در این راه یک دستیار راهنما و یک خادم عمومی باشد.”

وی افزود: البته خون شهید سلیمانی و شهید فهریزادا آبرو و اعتبار کشور را حفظ و تقویت می کند و راه انقلاب را ادامه می دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی شهید فخری زاده را فردی با روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد توصیف و وی را در مدرسه امام خمینی (ره) تربیت کرد و گفت: این به دلیل بلاتکلیفی و تحقیر شهید بزرگوار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا