احزاب و تشکلها

راه حل اصلی برای بهبود اقتصاد کشور، اتکا به خود و رفع چالش های داخلی است

بنا به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس ، سیدرضا اکرمی ، روحانی ، با اشاره به تأثیرات نتایج انتخابات آمریکا بر اوضاع اقتصادی ایران گفت: تا زمانی که ما وابسته به امور ایران نباشیم و چالش های داخلی را حل نکنیم ، قطعاً ترامپ و بایدن تفاوتی نخواهند داشت. برای ما”.

اکرمی افزود: ابتدا باید نگرش ثانویه نسبت به خارجی ها و نگرش اولیه نسبت به خود داشته باشیم. اگر ما مشکلات داخلی کشور خود را حل نکردیم ، انتظار نداشته باشید که بایدن یا ترامپ مشکل ما را حل کنند.

وی گفت: “ما باید بدانیم كه استراتژی كلی ایالات متحده فقط سلطه است ، نه فقط ایران ، بسیاری از كشورها این استراتژی را دارند.” خوشحال بودن از روسای جمهور آمریکا به درد ما نمی خورد. ما باید درون خود کار کنیم و اصل را در خود بگذاریم.

یکی از اعضای روحانیت مبارز تأکید کرد: اگر بایدن واقعاً رفتار ترامپ را دوست ندارد و قول داده است که به معاهدات بین المللی باز خواهم گشت ، جای خالی ایران وجود دارد.

اکرمی اظهار داشت: روی کار آمدن بایدن در آمریکا تأثیری در تقویت و تضعیف جریانات سیاسی درون ایران نخواهد داشت. اختلافات اصلی جناح های سیاسی کشور بیشتر لفظی است و شدت و ضعف تأثیر آنها در جامعه و مردم به اقدامات آنها مربوط می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا