احزاب و تشکلها

در انتظار مذاکره با آمریکا ، عقب خواهیم افتاد

لاله افتخاری، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری اسلام آباد پرس،

وی درباره احتمال اینکه اصلاح طلبان هنگام پیروزی جو بایدن در آمریکا می توانند ضد مذاکره مضاعف انجام دهند ، گفت: “در خیال مذاکره با ایالات متحده و ارتباط مردم با همه مسائل اجتماعی ، کشور به تعویق افتاد برنامه این کشور ، با وجود بسیاری از دستورالعمل های آینده نگرانه به خطر افتاد.”

افتخاری گفت: “خصومت ایالات متحده نسبت به جمهوری اسلامی ادامه خواهد یافت زیرا آنها در مورد اصول نظام سوال دارند. بنابراین ، به جای اینکه به مردم اجازه دهیم اقدامات ما را ببینند ، یک سری توهمات بوجود آمده است که اگر کسی در ایالات متحده به قدرت برسد ، این اتفاق می افتد. “ما عقب هستیم ، در واقع ما مشکل ناکارآمدی را می پوشانیم.

وی افزود: “دوگانه مذاکرات مقابله از ابتدا شکست خورد.” انعطاف پذیری و تقابل اساساً یک تاکتیک است. ما هرگز با کسی نمی جنگیم و هرگز تسلیم افراد پیش رو نمی شویم. مردم.

یکی از اعضای کمیته مرکزی حزب لیگ اسلامی اظهار داشت که ایجاد دوگانگی در جامعه برای پیشبرد اهداف و سیاست ها یک نگرش فرعونی است.

افت کهری تأکید کرد که دوگانگی جنگ و صلح اساساً اشتباه است ، زیرا گاهی اوقات نیاز به پاسخ چکش و تقابل است و گاهی لازم است آن را نرم کنیم. این تقسیم بندی افراد به جوانب مثبت و منفی مذاکره یا جنگ از جهل مردم ناشی می شود.

وی افزود: “مقاماتی که دوگانگی جنگ و صلح را ایجاد می کنند و با دو نگرش صلح حسنی و قیام حسینی مخالفت می کنند ، در واقع افرادی هستند که مردم را نیرنگ بازی می کنند و مردم را تحقیر می کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا