دولت

در آینده ای نزدیک طرح جامع مدیریت کرونا به تصویب خواهد رسید

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، حجت الاسلام حسن روحانی امروز (پنجشنبه) در جلسه کمیته خبرگان ستاد ملی گفت: وی افزود: با توجه به اینكه كشور برای كاهش میزان مرگ و میر باید در اسرع وقت وارد مرحله جدید شیوع ویروس شود و زنجیره عفونت را بشكند ، ما فعالیت های موسسات مختلف و كشورهای مختلف را به دقت رصد می كنیم. ما همچنین بسته به شیوع شهر یک برنامه جامع برای مقابله با این بیماری ارائه می دهیم.

“از زمان شیوع این ویروس ، روند کنترل کشور فراز و نشیب داشته است. با توجه به اطلاعات و اقدامات انجام شده ، این یک تجربه ارزشمند و ارزشمند است.”

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برخی اوقات می توان با کمبودها و ناسازگاری هایی در این راستا روبرو شد ، خاطرنشان کرد: به عنوان نهاد اصلی تصمیم گیری برای مقابله با این بیماری ، کارکنان ملی برای مدیریت بیماری در مرحله پیشگیری جامع هستند. باید طرحی را در نظر بگیرید. ” ، پیگیری ، محدودیت ها و درمان های جدید.

روحانی گفت: “حفظ سلامتی مردم همیشه با توجه به عوامل مهمی مانند مقاومت اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه ، به عنوان اولویت اصلی سیستم مورد تأکید قرار گرفته است.” برای مدیریت مراحل جدید بیماری ، یک برنامه جامع در نظر بگیرید. ”

وی گفت: برنامه جامع با توجه به تجارب گذشته نیاز به پوشش کل کشور بسته به وضعیت بیماری دارد. در این طرح جامع ، تعهدات هر کمیته خبره به وضوح مشخص شده است و در کمترین زمان ممکن ، بدون پیچیدگی بوروکراتیک یا دیوان سالاری ، دستگاه های مربوط وظایف محوله خود را در اسرع وقت انجام می دهند.

“با توجه به قطعنامه های مختلفی که ستاد ملی تاکنون با آنها سروکار داشته است ، کلیه قطعنامه ها و تصمیمات مبتنی بر تقسیم کشور در هر یک از این شرایط در سه قسمت زرد ، قرمز و انتقاد ادغام شده است. بر این اساس ، لازم است ضد سیاست و محدودیت هایی اعمال شود. ” باید عملیاتی باشد

روحانی گفت: طراحی یک سناریوی اقناعی مطابق با یک طرح جامع و هدایت افکار عمومی یکی از الزامات اجرای دقیق این طرح است: “ستاد ایالتی یک سیاست ارتباطی متنی دارد. دولت خود در قالب یک طرح جامع است.

رئیس جمهور همچنین از همه کمیته های تخصصی ستاد برای همکاری در برخورد با ستاد این ستاد تشکر کرد. به ویژه به دلیل اطلاعات محدود در این زمینه ، افراد برای اجرای محدودیت های اخیر و تعطیلی تجارت از ساعت 18:00 وی زنجیره کامل ویروس ها را ستاد ملی تأیید و محدود کرد متشکرم.

وی افزود: از زمان شیوع ویروس ، روند مدیریت کشور با فراز و نشیب هایی همراه بوده است که براساس اطلاعات و اقدامات انجام شده ، این یک تجربه بسیار ارزشمند و ارزشمند است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در این مسیر ممکن است گاهی با کمبود یا تناقض روبرو شویم ، اظهار داشت: “به عنوان نهاد اصلی تصمیم گیری برای پاسخ به این بیماری ، کارگران ملی نیاز به بررسی یک برنامه جامع برای کنترل بیماری در مرحله پیشگیری دارند.” .

روحانی افزود: “با توجه به عوامل مهمی مانند مقاومت اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه ، حفظ سلامت مردم همیشه اولویت اصلی این سیستم بوده و ستاد ملی به زودی یک برنامه جامع برای مدیریت بیماری را بررسی خواهد کرد. مرحله. “تأیید خواهد کرد.

وی با بیان اینکه براساس تجربیات گذشته ، برنامه جامع باید متناسب با وضعیت بیماری کلیه مناطق کشور را تحت پوشش قرار دهد ، گفت: در این طرح جامع مسئولیت های هر کمیته ویژه به طور واضح مشخص و در کمترین زمان تکمیل شده است . در صورت عدم وجود بوروکراسی و دیوان سالاری ، دستگاه های مربوط وظایف محوله خود را در اسرع وقت انجام می دهند.

رئیس جمهور گفت: “با توجه به قطعنامه های مختلفی که تاکنون توسط کارمندان ملی مورد استفاده قرار گرفته است ، لازم است همه قطعنامه ها و تصمیمات بر اساس تقسیمات کشوری به سه بخش زرد ، قرمز و بحرانی تقسیم شود تا سیاست های ضد متناسب با هر شرایط اعمال شود. و محدودیت ها »شروع به کار کنید.

روحانی با بیان اینکه طراحی یک برنامه اقناع و هدایت افکار عمومی بر اساس برنامه جامع از الزامات اجرای دقیق این طرح است ، افزود: طبق برنامه ، ستاد استان موظف به اجرای سیاست ارتباطی متناسب با شرایط خواهد بود. این به شکل یک طرح جامع خواهد بود.

رئیس جمهور همچنین از همکاری بین همه کمیته های ویژه ستاد و ستاد به ویژه به دلیل محدود بودن اطلاعات در منطقه و محدود بودن پرسنل اجرایی قدردانی کرد. اخیراً محدودیت ها و تعطیلی شرکت ها از ساعت 18:00 آغاز شده است و وی از ستاد ملی برای تأیید و محدود کردن ویروس تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا