امنیتی و دفاعی

خودسازی، عامل اصلی بروز کامل تمدن نوین اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، سردار سرتیپ پاسدار حسن زاده فرمانده جدید سپاه حضرت محمد (ص) در تهران بزرگ نامه ای به نخست وزیر تهران بزرگ نوشت: دستیابی به اهداف و آرمانهای انقلاب در اعلامیه استاندار بزرگ. رهبر عزیزمان شهید سردار سردار دلهی در منزل حاج گاسم سلیمانی گفت: “رهبر حج ما در جهاد بیرونی موفق بود و دلیل آن این بود که او در وهله اول در جهاد داخلی موفق بود.” آنها درباره پردازش و تمدن هستند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

از محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) و محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) که فرصتی دیگر برای خدمت به ملت عزیزمان ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی به من دادند ، سپاسگزارم. خدمت به مردم و دفاع از مکان مقدس انقلاب اسلامی و قانون مطلقه قانون مهمترین رسالت ما ، بسیجیان ، سپاه پاسداران و مردم است ، این بزرگترین جهاد برای خداوند است.

این سنگ پیمای توسعه و اعتلای این نظام مقدس و بلوغ فزاینده انقلاب اسلامی است ، که امروز بسیاری از کشورهای آزاد و مسلمان این ایده را برای خود و سعادت خود انتخاب کرده اند و اهداف و آرمان های انقلاب را در اعلامیه استاندار بزرگ تحقق می بخشند. رهبر محترم ما ، سرهنگ دوم ، حاج قاسم سلیمانی ، گفت: خورشید استان بزرگ و تمدن جدید اسلامی به قدرت داخلی ، جهاد داخلی و خودسازی نیاز دارد. بنابراین ، به تعبیر گام دوم ، معظم له ابتدا به مسئله خودسازی و سپس جامعه پذیری و تمدن نگاه می کنند.

در پایان ، من صمیمانه سپاسگزارم از همه پایاوران ، به ویژه بسیجیان و همرزمان خوبم که در عرض چند روز محبت نشان داده اند ، پیامی از عشق که رضایت فروتن و اطمینان خاطر من را به همراه داشته و برای بنده حقیر آرزوی موفقیت دارم. برای موفقیت جهاد بیرونی که پایه اصلی همه چیز بود دعا کنید.

بدون شک به لطف عنایت خداوند متعال و توجه حضرت ولیعصر و اجرای همه منویات و البته حضور و پشتیبانی همه شما ، اخلاص ، بنیان ولایت ، انقلاب و ملت شریف و شریف ایران. انشاالله شاهد بهبود مولفه های رشد ، کمال ، خرد ، قدرت و بلوغ ارتش پیامبر اسلام (ص) در تهران بزرگ باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا