احزاب و تشکلها

حضور ارزشمند بسیجیان در مقابله با ویروس کرونا جلوه‌های بی بدیلی را به نمایش گذاشت

جامعه اسلامی مهندسان با گرامیداشت هفته بسیج بیانیه ای صادر كرد و در آن گفت: امروز بسیج نه تنها در دفاع از انقلاب و میهن ، بلكه در تمام زمینه های علمی ، خدماتی ، عمرانی و … پیشتاز است.

در این بیانیه آمده است: “حضور ارزشمند بسیجی در مبارزه با ویروس شرور در کشور و بسیجی برای کمک به قربانیان اقتصادی شیوع ، جلوه های بی سابقه این تلاش مقدس است.”

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسیج مکتبی عاشقانه و مکتبی از شاهدان و شهدای گمنام است که پیروان آن در گلدسته های بلند آن ندای رشادت و شهادت می خوانند.

حضرت امام خمینی (ره)

آموزش بسیجی که به تعبیر امام راحل (ره) الطاف جلیا بود ، اصیل نجیب بود و امروز نه تنها در ایران ، بلکه در تمام مناطق منطقه ، میوه شکوهمند آن را به عنوان اصلی ترین منبع مقاومت در بین مردم ستم دیده می بینیم.

بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران ، از آنجا که به قدرت ابدی خدا و قدرت بی بدیل مردم ایمان داشت ، با درک عمیق خود بر نقش ویژه ملت در تأمین سعادت کشور تأکید کرد و بدین ترتیب نهاد ارزشمند بسیج را بنیان نهاد.

قرار بود ثمره خون پاک بسیجی برای 8 سال پاسداری مقدس ، برگ زرینی در تاریخ حماسه بزرگان ایران زمین قرار دهد. وقتی چنین دیکتاتوری لعنتی مانند صدام تصمیم به اشغال خاک ایران گرفت ، این بسیج مردمی بود که همراه با سایر نیروها ، در راه دفاع از اسلام و ایران ، خالصانه و نظامی خون خود را فدا کردند تا حتی یک تکه از خاک گران قیمت ایران در دست دشمن باقی نماند.

امروز بسیج نه تنها در زمینه حفاظت از انقلاب و سرزمین مادری ، بلکه در همه زمینه های علمی ، خدماتی ، توسعه ای و غیره نیز یک رهبر است. حضور ارزشمند بسیجی در برابر ویروس در کشور و مساعدت وفادارانه بسیج به قربانیان اقتصادی شیوع ، جلوه های بی نظیری از این تلاش مقدس را آشکار ساخته است.

گرامیداشت هفته بسیج وظیفه مهمی است اما مهمتر گسترش فرهنگ بسیج در جامعه است که به گفته امام خمینی (ره) اگر صدای دلنشین بسیجی در کشور شنیده شود ، طمع دشمنان و جهانخواران از بین می رود.

جامعه اسلامی مهندسان ، به عنوان یک سازمان انقلابی ، هفته بسیج را گرامی می دارد و با آرمان های امام راحل و منوی فرمانده معظم کل قوا ، امام خامنه ای ، یاد و خاطره شهدای بسیج برای 8 سال حفاظت مقدس در دفاع از عتبات عالیات در ما با قاچاقچیان و شورشیان مبارزه می کنیم ، خواستار امر به معروف و نهی از منکر است شیطانی و محافظت از سلامتی مردم عزیز ایران و امیدواریم این پرچم مقدس با کفایت امام عصر (عج) و تحت امر وی به امام تحویل داده شود. بیایید مهدی موعود (عج) را فدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا