دسته‌بندی نشده

حافظه پنهان افترافکت

آیا تا به حال فکر کرده اید که حافظه پنهان افترافکت چیست؟
ممکن است در مورد حافظه نهان دیسک افتر افکت شنیده باشید یا شاید نه ، اما ممکن است متوجه شوید که حافظه نهان دیسک علاقه زیادی به افتر افکت دارد. در واقع این فقط یک معامله بزرگ نیست ، بلکه یک معامله عظیم و یک قسمت مهم از روند کار شما است.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

چه آن را می دانید و چه نمی دانید ، از حافظه پنهان دیسک استفاده می کنید به شرطی که از After Effects استفاده کنید. حافظه پنهان افترافکت آنچنان بخشی اساسی در فرآیند طراحی حرکت است که فکر می کنیم صحبت درباره حافظه پنهان افترافکت و اینکه چگونه می تواند در افتر افکت به شما کمک کند مفید خواهد بود. به همین منظور رسانه  مکتب تی وی آموزشی را تحت این عنوان برایتان فراهم کرده است.

کمی روی حصار شست به بالا.
بنابراین CACHE CACHE دقیقاً چیست؟
از نظر فنی ، حافظه پنهان دیسک فقط مربوط به افترافکت نیست ، بلکه بسیار عالی تر از آن است ، زیرا اکثر برنامه های نرم افزاری از نوعی حافظه پنهان دیسک استفاده می کنند. اساساً حافظه پنهان دیسک به این معنی است که این نرم افزار داده های خوانده شده اخیر را در خود نگه می دارد و آنها را در حافظه پنهان می کند ، بنابراین در صورت نیاز به خواندن مجدد ، می تواند این کار را سریعتر انجام دهد.
چگونه این همه بعد از اثر کار می کنند؟
هنگامی که شما یک کامپایل می سازید ، After Effects فریم ها و تصاویر ارائه شده از طریق پیش نمایش RAM را ذخیره می کند ، بنابراین تنظیم و ویرایش کامپوننت شما به راحتی انجام می شود. AE قابهایی را که به راحتی قابل پردازش هستند مانند رنگهای ثابت یا متن ، فقط قابهایی که کامپوزیت در آنها رخ داده و نیاز به پردازش پیش نمایش را ذخیره نمی کند. اکنون دو روش وجود دارد که AE پردازش شما را پردازش می کند و کامپیوتر شما را در آن ذخیره می کند. بیایید به هر دو نگاه کنیم.
دیسک حافظه پنهان
ذخیره شده در: هارد دیسک
شاخص: نوار آبی
حافظه پنهان دیسک دقیقاً همان چیزی است که در بالا ذکر کردیم ، با داده های پیش نمایش ذخیره شده در پوشه حافظه پنهان. این به افتر افکت اجازه می دهد تا داده ها را سریعتر بخواند ، بنابراین پیش نمایش سریع تری ارائه می دهد. با نمایش یک نوار آبی در جدول زمانی جدول زمانی می توانید ببینید که کامپیوتر شما به دیسک وصل شده است.

RAM (حافظه دسترسی تصادفی)
ذخیره شده در: RAM
شاخص: نوار سبز
افتر افکت فریم های پیش نمایش RAM را به همان روشی که داده ها را در دیسک ذخیره می کند ، درون RAM خود نگه می دارد. این تمام راه کار برای افتر افکت است تا با هر بار فشار دادن در نوار سود ، بهره وری خود را برای کاربر افزایش دهد. با یافتن یک نوار سبز در جدول زمانی جدول زمانی می توانید رم را مشاهده کنید. هنگام پیش نمایش جدول زمانی ، افتر افکت تمام عکسهای لازم را از حافظه پنهان دیسک به حافظه پنهان RAM برای پخش منتقل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا