گیلان

تلاش ویژه ی مجلس یازدهم برای اجرای صحیح قوانین

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، سید علی آقازاده با اشاره به سالگرد شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس اظهار داشت: شهید مدرس یکی از چهره ها و الگوهای برجسته تاریخ معاصر ایران است ، زیرا نگرش و جهت گیری وی اصولی ، سخنان وی ساده ، محتوا و روان بود. .

وی با اشاره به روز مجلس و جایگاه نمایندگان در قوه مقننه گفت: نظارت بر حسن اجرای قوانین و قوانین از مهمترین و اساسی ترین وظایف مجلس شورای اسلامی است. نمایندگان مجلس یازدهم به طور جدی در حال انجام این دو وظیفه هستند.

11. عضو کمیسیون امنیت ملی پارلمان با بیان اینکه پارلمان در شرایط پیچیده کار خود را آغاز کرده است ، گفت: “پارلمان جدید همزمان با مشکلات گسترده و فزاینده اقتصادی ناشی از تحریم ها و ناکارآمدی مقامات در برخورد با مشکلات است.” این باعث افزایش عملکرد مجلس شد.

نماینده رشت در مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس برای ثبات اقتصاد و کاهش مشکلات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکردند ، تصریح کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انقلابی بودن مجلس یازدهم مسئولیت هر معاون را افزایش می دهد. منظور مقام معظم رهبری این است که انتظار دارد نمایندگان مردم در مجلس یازدهم مشکلات را کاهش دهند.

آژازاده با تأکید بر وحدت رویه مقامات برای کاهش مشکلات مردم گفت: “البته همه مشکلات موجود قابل حل است و می توان با تکیه بر بصیرت مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کرد ، به این ترتیب نمایندگان برای رفع مشکلات مردم به طور مثر کار می کنند.” گفت آنها احساس خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا