مجلس

تشکیل کمیته تبلیغات اسلامی در مجلس

حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفتگو با پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، در توضیح جلسه امروز کمیته فرهنگی مجلس گفت: “طبق ماده 142 آیین نامه داخلی کنفرانس شورای اسلامی ، مواد برنامه ای برای حمایت از ورزش و تمرکز ورزشکاران در توسعه ورزشهای همگانی به تصویب رسیده است.

وی افزود: این طرح برای بررسی بیشتر به مرکز تحقیقات مجلس ارائه شده است و در قالب کمیته تخصصی با دقت بررسی می شود و سپس در مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی کمیته فرهنگی کنفرانس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر کمیته فرهنگی کنفرانس شورای اسلامی کمیته ای به نام کمیته تبلیغات اسلامی ، ارشاد ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دارد. دو کمیته را از هم جدا کنید.

نصیرایی ادامه داد: بر این اساس تصمیم بر این شد که کمیته میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و همچنین کمیته تبلیغات اسلامی و مرکز دینی زیر نظر کمیته فرهنگی مجلس تشکیل شود تا با دقت و حرفه ای تری مشکل حل شود.

وی گفت: وزیر ورزش و جوانان قرار بود در جلسه کمیته فرهنگ مجلس شرکت کند و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد اما به دلیل مسایل خاص این جلسه برگزار نشد.

سخنگوی کمیته فرهنگی کنفرانس شورای اسلامی گفت: دوشنبه هفته آینده وزیر ورزش و جوانان در جلسه کمیته فرهنگی مجمع عمومی شرکت می کند و به سوالات نمایندگان حوزه های مختلف از جمله عملکرد وزارت پاسخ می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا