دولت

تشدید نظارت و اعمال محدودیت ها از جمله ممنوعیت تجمعات، مراسم‌ها و دورهمی‌ها

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، وبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده ستاد عملیاتی ستاد ملی مبارزه با فساد در یک جلسه مشورتی با تعدادی از مدیران و اعضای قرارگاه عملیات ضد تروریسم تأکید کردند که برای شکستن بیماری باید از همه ابزارها و مکانیزم های قانونی استفاده شود “وی گفت که ما باید به اصول اخلاقی مانند غربالگری عمومی ، قرنطینه ، ماسک و فاصله اجتماعی پایبند باشیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی رزمی در ادامه با اشاره به اینکه اثربخشی سیاست ها و اقدامات انجام شده برای کنترل بیماری باید در عمل دیده شود ، ادامه داد: وی افزود: سیاست هایی مانند ممنوعیت اجتماعات ، تشریفات و آیین ها باید به طور جدی اجرا شود و تأثیر مثبتی در کنترل بیماری داشته باشد.

فرمانده ستاد عملیات ضد بیماری اظهار داشت که نظارت باید بیش از هر زمان دیگری در مراکز خرید ، معابر ، مراکز خدمات و سرگرمی مانند پارک ها و رستوران ها اعمال شود. وی گفت: “تمام این اقدامات باید در نهایت منجر به کاهش تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونر قلب شود.”

وزیر کشور افزود: برای رسیدن به این مهم ، تمام م componentsلفه های زنجیره غربالگری ، آزمایش ، قرنطینه و درمان باید به درستی و به طور م effectivelyثر انجام شود.

رحمانی فضلی همچنین خاطرنشان کرد: جستجو و شناسایی بیماران باید با سرعت بیشتری در کشور انجام شود و با رویکرد فعال و پیشگیرانه باید میزان پذیرش در بیمارستان ها را کاهش دهیم.

فرمانده فرماندهی عملیات ضد تاج گذاری کرونا در ادامه سخنان خود با اشاره به اجرای تفاهم نامه مشترک بین سازمان بسیج و وزارت بهداشت اظهار داشت: تجربه بیماری کرونا در 9 ماه گذشته نشان دهنده این واقعیت مهم است که برای کنترل بیماری نیاز به یک بینش ملی و ملی است. مناطقی از کشور را داشته باشید.

وزیر کشور با تأکید بر اهمیت برنامه مشترک بسیج و وزارت بهداشت در کنترل بیماری عروق کرونر قلب ، گفت: تمرکز این طرح با وزارت بهداشت است و ما باید از ظرفیت های این وزارتخانه و نهادهای تابعه آن برای کنترل بیماری “. ، اتفاق خواهد افتاد.

رحمانی فضلی تأکید کرد: در این طرح باید از تمام ظرفیت های احتمالی کشور از خیرین گرفته تا هلال احمر و سایر نهادها استفاده شود.

فرمانده پایگاه عملیات ضد فساد کرونا با اشاره به اینکه ارزش جان انسانها فراتر از پول است و گفت: “ما نباید اجازه دهیم که با استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود در کشور ، زندگی شهروندانمان به راحتی به خطر بیفتد.” هزینه های مواد

اقدامات پلیس در کنترل راه های کشور از دیگر مواردی بود که وزیر کشور به آن اشاره کرد و در این راستا ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات قابل قبول پلیس ، بر ادامه این روند تأکید کرد. .

فرمانده پایگاه عملیات ضد فساد کرونا در پایان تأکید کرد: در کنترل این بیماری باید اقدامات لازم و قانونی علیه متخلفان انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا