امنیتی و دفاعی

برقراری امنیت آسمان کشور با قدرت رزمی بالای «نهاجا»

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس ، مراسم دانش آموختگی خلبانان تاکتیکی F-5 و MiG-29 شهید دوم محمدرضا رحمانی با حضور خلبان امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و سالخوردگان برگزار شد.

امیر نصیرزاده در این مراسم ضمن تمجید از عملکرد تیم اعزامی از پایگاه شهید فکوری تبریز تا نهمین رزمایش نیروی هوایی استان فداییان حریم ، این حضور را نتیجه آموزش مناسب و توان رزمی بالا دانست. و گفت: پایگاه های نیروی هوایی عملکرد موفقی در این رزمایش داشتند. تمرین تاکتیکی ، پشتیبانی و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده ، یک تمرین موفقیت آمیز و موثر برای ارتقا توان رزمی نیرو بود.

وی افزود: ما به عنوان سربازان ملت به مردم عزیزمان پیغام دادیم كه با خلق و خوی ، هوشیاری و قدرت رزمی بالا می توانیم از امنیت آسمان كشور اطمینان حاصل كنیم كه این امر قطعاً روحیه و اعتماد مردم شریف را تقویت می كند. و دشمنان ما. ” آنها در ارزیابی های خود از این رزمایش خواهند فهمید که جنگنده های ما قدرت و توانایی پاسخگویی کافی به تهدیدهای خود را دارند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به تاکتیک های جدید به کار رفته در این رزمایش افزود: تاکتیک های جنگ در جهان در حال تغییر است و ما همچنین در این رزمایش از هواپیماهای بدون سرنشین به همراه هواپیماهای سرنشین دار در ابعاد مختلف جنگی استفاده می کنیم ، نظارت ، شناسایی و جنگل “. .

امیر نصیرزاده با اشاره به لزوم آموزش افسران و فرماندهان ذی صلاح اظهار داشت: باید افسران و فرماندهانی را که مبتکر ، مطیع و خصمانه باشند را آموزش دهیم و تاکنون بسیاری از مشکلات ما با کمک نیروهای خلاق ، مبتکر و دانشور حل شده است. . نمونه برنامه ریزی و اجرای تمرین اخیر به عهده جوانان گذاشته شد و به بهترین شکل ممکن انجام شد. نکته دیگر اینکه اطاعت از یک افسر فقط گفتن “بله آقا” نیست بلکه اطاعت به معنای پیروی از سیاست ها و برنامه ریزی برای اجرای آنها است. و باید با ایده ها و برنامه هایی برای اجرای برنامه ها برای دستیابی به اهداف همراه باشد.

وی در مورد ابعاد خصومت در فرماندهان و افسران اظهار داشت: ایالات متحده در راس دشمنان نظام اسلامی ما قرار دارد و از این لحاظ فشارهای اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی را بر مردم ما وارد کرده و اکنون یکی از نقشه های دشمن ایجاد ناامیدی است و فریب از طرق مختلف خصوصاً فضای مجازی اتفاق می افتد و مقابله موثر با این تهدید مستلزم شناخت و شناخت دشمن است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه در هنگام شیوع ویروس و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، زوال فرهنگی و قانونی این کشور به طور فزاینده ای نمایان شد ، خاطرنشان کرد: بر خلاف چهره زیبا و جوانی که ایالات متحده از فرهنگ در رسانه های مختلف در ماه های اخیر ، شاهد نزول فرهنگی و حقوقی در سطح رهبران کشور بوده ایم ، کاندیداهایی که به فساد و سرقت ، فروشگاه ها در زمان شیوع ویروس غارت شده و ویترین فروشگاه ها در زمان انتخابات پناه گرفته اند ، چهره واقعی این کشور است. ایالات متحده. این است؛ همانطور که سعی دارد خود را به عنوان فرهنگ غالب معرفی کند و امروز ، هر بلایی که ایالات متحده به بهانه دموکراسی و حقوق بشر بر سر سایر کشورها آورده و قتلهایی که به بهانه های مختلف در جهان انجام داده است ، تسخیر می شود خودش این است.

در پایان امیر نصیرزاده ضمن تأکید بر مسیر مقاومت و مقاومت ، از مردم شریف تبریز و نماینده ولی فقیه در استان و همچنین مسئولان و نهادهای استان به ویژه مرکز استان تشکر کرد. رادیو و تلویزیون ، برای پشتیبانی آنها از پایگاه هوایی شهید فكوری در تبریز

در پایان این مراسم از خانواده شهید دوم خلبان محمدرضا رحمانی و معلمان فارغ التحصیل ، خلبانان و پرسنل فنی قدردانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا