امنیتی و دفاعی

برخورد قاطع با هر گونه تهدید مرزی

به گزارش پایگاه خبری اسلام آباد پرس، سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه ، عصر امروز در بازدید از نوار مرزی شهر اصلاندوز و سد میل مغان در استان اردبیل گفت : امنیت پایدار خط قرمز ما است و هرگونه ناامنی و تهدید در مرزها که به امنیت و آرامش خاطر مردم عزیزمان آسیب برساند ، غیرقابل قبول است.

وی ضمن نظارت بر آخرین تحرکات در منطقه قره باغ ، دستورالعمل های لازم را برای اطمینان بیشتر از امنیت در مناطق مرزی صادر کرد و افزود: است.

سردار سلامی با تشکر و قدردانی از تلاشها و آمادگیهای رزمندگان اسلام و مرزبانان غیور برای دفاع از مرزها در این منطقه حساس ، مصونیت از مرزهای بین المللی را امری مهم توصیف و بر ضرورت طرف های درگیر در درگیری قره باغ تأکید کرد. با هر تهدیدی روبرو شوید وی در برابر مرزهای جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: در عین حال تمهیدات و پیش بینی های لازم برای مقابله قاطع و به موقع با هر نوع تهدید یا حمله مرزی علیه ایران در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان كرد كه ملت بزرگ ایران سختی ها را تحمل كردند. آنها خواهان عزت هستند ، افزود: امروز به برکت شکست اعتقادات ما مردم توانسته اند در برابر تهدیدها و توطئه های دشمنان قاطعانه بایستند و اراده خود را بر آنها تحمیل کنند.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: سپاه و بسیج خادمان ملت ایران از جمله مردم فهیم ، مومن و انقلابی دشت زیبا و حاصلخیز مغان هستند و آماده هر نوع کمک و نقش آفرینی برای ملت هستند. رونق بیشتر این منطقه

فرمانده کل سپاه همچنین از سد میل مغان بازدید و با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که در منطقه حضور داشتند گفتگو کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا