امنیتی و دفاعی

انتقام «فخری‌زاده» گرفته خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، سردار رسول سنایی راد ، دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به قتل و شهادت محسن فخری زاده ، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات و نوآوری های دفاعی (سپند) در یک حمله تروریستی ، می گوید: یک اقدام که نتیجه ای برای طراحان و افرادی که این رفتار بد را ایجاد می کنند ، ندارد.

وی افزود: مطمئناً در گزارش های قبلی انگشت به سمت دولت صهیون بود ، چنانكه مقامات ارشد این دولت آن را صدا كردند و این شهید سعید را به عنوان یك دانشمند هسته ای تهدید كردند و همچنین صحبت از قتل توسط صهیونیست ها وجود دارد.

سخنگوی حزب سیاسی فرماندهی معظم کل قوا بابیان اینکه این ترور بزرگترین آرزو و پاداش قوم خدا بود ، گفت: شهادت شهید فخری زاده در واقع نوعی تلافی سالهاست که این شهید بزرگوار انجام داده و تا او در راه حق و شهادت به شهادت برسد. “آرزوی او شکوه بود.

سردار سنایی راد با تأکید بر چنین چیزی مطمئناً پاسخی نخواهد داشت: صهیونیست ها این جنایت را به شیوه تروریستی مرتکب شدند.

وی گفت: این رویداد موجی از همدلی و اتحاد را در کشور ما ایجاد خواهد کرد و راه این شهید بزرگوار توسط دانشمندان دیگر ادامه خواهد یافت ، حاصل سالها تلاش وی و همرزمانش در آموزش دانشمندان.

سخنگوی حزب سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: “دولت ما در پیشبرد اهداف خود شک و تردید کوچکی در قلب و اقدامات خود نخواهد داشت و همانطور که درگذشت ژنرال سلیمانی رشد زیادی کرده است در کشور ما. “راه وی [فخری زاده] دیگران نیز دنبال خواهد شد و این کشتار دستیابی به موفقیت در زمینه علم و فناوری خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا