امنیتی و دفاعی

انتصاب امیر جهانشاهی به عنوان جانشین معاونت ارزیابی قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا

به گزارش پایگاه خبری اسلام آباد پرس ، امیر کیومرث حیدری فرمانده ارتش ضمن تبریک به مناسبت ارتقا his سرلشکر علی جهانشاهی به عنوان معاون جانشین قرارگاه خاتم (ص) ، از خدمات شایسته وی در میان فرماندهان و افسران تقدیر کرد. استقبال مینماید.

وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی امیر جهانشاهی گفت: وی در طول چهار سال خدمت صادقانه ، صمیمانه و م asثر به عنوان معاون هماهنگ کننده ارتش ، الگوی تلاش و پشتکار برای همه پرسنل خود بود و این برنامه آرام و منسجم ما شاهد هستیم ، مدیون امیر جهانشاهی هستیم.

وی تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش همیشه سه اصل را در اولویت و عنوان خدماتی خود قرار داده است که شامل حاکمیت ، عدالت و شایسته سالاری است. امیر جهانشاهی در این سه اصل همیشه الگوی من بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، از خصوصیات بارز دیگر امیر سرتیپ جهانشاهی را صداقت، امانت داری و بیان صریح دانست و عنوان کرد: امیر جهانشاهی هرگز در غیاب کسی سخنی نمی‌گفت و اگر انتقاد یا پیشنهادی داشت به طور مستقیم و رسمی نظر می‌دادند. همین موضوع بستر دوستی و برادری را در سطح نیروی زمینی نهادینه کرد و باعث همدلی میان تمامی کارکنان شد.

امیر حیدری ضمن بیان اینکه ستایش و تحسین امیر سرتیپ امیر جهانشاهی وی را ناراحت و ناراحت کرد ، ادامه داد: تعهد ، وفاداری و اخلاص عمل وی جنبه ستایش ندارد و واقعیتی غیر قابل انکار است.

در آن آمده بود: “بعضی مواقع ، تصمیمات و پیشنهادات امیر جهانشاهی در سطح فرماندهی نیروهای زمینی و ارتقا of پست و درجه وی به عنوان معاون ارزیابی نیروهای زمینی ارتش ، سپاه و مرزبانی خاتم (قرارگاه صلی الله علیه و آله) بود. بخاطر یک اقدام هوشمندانه ، صمیمانه و دقیق. “در مدیریت ، این یک انتخاب بسیار هوشمندانه و موقعیتی شایسته برای او خواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در سخنان دیگری ضمن ادای احترام به خدمات شایسته معاون هماهنگ کننده نزاجا افزود: نیروی زمینی برای سه سال متوالی مقام اول ارتش را بدست آورده و این به دلیل صلاحیت و ذکاوت است. از همه فرماندهان و کارکنان. سرتیپ جهانشاهی نقش بی نظیری داشته است. کارکنان این نیرو همیشه دلتنگ شما خواهند شد و خدمات صادقانه شما را هرگز فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است ، تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده و صمیمانه سرتیپ علی جهانشاهی و انتصاب وی توسط جانشین فرمانده ارتش ، فرماندهان پایگاه منطقه ای ، ارتش ارشد و کلیه فرماندهان واحدهای اصلی و همچنین پرسنل ارتش به عنوان معاون مشاور قرارگاه خاتم تبریک می گویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا