دولت

اعمال جرایم زمانی می‌بایست صورت گیرد که هویت فردی که قرنطینه را رعایت نکرده است با اسناد معتبر تطبیق داده شود

روحانی در جلسه ای که کمیته های ستاد با اقدامات کمیته اطلاع رسانی مخالفت کردند ، بر نیاز مردم به دانش مداوم در زمینه فرهنگ و سلامت تأکید کرد و گفت: سلامت و همچنین یک اصل موثر در تأمین زندگی و معیشت مردم است.

رئیس جمهور این موضوع را پس از گزارش ضد ستاد در مورد اعمال محدودیت ها و اجرای جرایم پذیرفت.

در این جلسه ، کمیته احتیاط های بهداشتی مرکز ملی گزارشی در مورد استفاده از دستگاه های جدید برای آزمایش و آزمایش سریع و هماهنگی بین دستگاه های مربوطه برای غربالگری جامع ارائه داد.

کمیته امنیت و امور اجتماعی ، با همکاری وزارت ارتباطات و کمیسیون جرایم ، همچنین گزارشی از نظارت بر شهروندان آسیب دیده با استفاده از تجهیزات و فن آوری های جدید ارائه داد. به دنبال این گزارش ، رئیس جمهور تأکید کرد که هنگام ارتکاب هویت شخصی که از قرنطینه تبعیت نمی کند ، جرایم باید کاملاً با اسناد معتبر ، از جمله کارت ملی مطابقت داشته باشد.

در این جلسه ، کمیته ایمنی و اجتماعی گزارشی از روشهای موثر کاهش ترافیک و تجمع ها ارائه داد و در مورد ادامه محدودیت های ترافیکی از ساعت 9 صبح تا 4 بامداد در شهرهای نارنج با بیش از 200000 نفر جمعیت بحث و گفتگو کرد.

در این جلسه ، پس از گزارشی از وضعیت و شیوع بیماری در شهرهای مختلف کشور ، مقرر شد محدودیت هایی از قرمز تا نارنجی از ابتدای دسامبر از شنبه هفته آینده تعیین شود. در طرح جامع وضعیت نارنجی تعریف شود.

در این جلسه آخرین وضعیت روند بیماری در کشور بررسی شد. براساس این گزارش ، از 22 دسامبر 64 شهر از 160 شهر در کل قرمز ، 278 شهر در نارنجی و 106 شهر در زرد قرار خواهند گرفت.

بر این اساس ، همان محدودیت های هشدار سطح 3 تا یک هفته دیگر در شهرهای دارای وضعیت قرمز ادامه خواهد داشت. تهران نیز از شنبه نارنجی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا