امنیتی و دفاعی

اعلام آمادگی برای همکاری نظامی با نیروی دریایی عراق

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس و به گزارش سپاه نیوز ، عصر امروز (یکشنبه) سرلشکر احمد جاسم المعارج فرمانده نیروی دریایی عراق ، دوست و برادر ارتش عراق با فرمانده دریایی علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مقر فرماندهی نیروی دریایی سپاه در تهران دیدار کرد. آنها درباره وقایع منطقه و راههای گسترش همکاری بین آنها برای تقویت امنیت منطقه ای پایدار گفتگو کردند.

در این جلسه دریادار تنگسیری با خوشامدگویی به فرمانده نیروی دریایی عراق ، کشور و مردم عراق را دوستان و برادران ایران خواند و گفت: استکبار فرامنطقه ای نتایج خوبی به دست آورده است و ما آماده همکاری با نیروی دریایی عراق در هر زمینه نظامی برای تقویت توان دفاعی و امنیتی موجود در این منطقه هستیم. …

سرلشکر احمد جاسم المعارج همچنین از توافق نامه های دیدار با دریادار تنگسیری ابراز خرسندی کرد و از هرگونه همکاری نظامی از ایران استقبال کرد.

وی همچنین اذعان داشت: با توجه به سفرهایی که به کشورهای اروپایی و بازدید از صنایع نظامی آنها داشته است می توان گفت که ایران در زمینه نظامی چیزی کمتر از این کشورها ندارد و در زمره کشورهای پیشرفته قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا