خوزستان

اعلام آمادگی برای شروع پروژه مترو در اهواز

بنا به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس،  امروز صبح در آغاز کار اجرایی بخشی از طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون سردار محمد با ذکر این نکته که توسعه استان خوزستان یکی از مشکلات است ، افزود: حل کنید. در علوم مدیریتی که امروزه مردم غربی از آنها استفاده می کنند ، بر اساس آموزه های دینی ما ، مفهومی به نام توسعه پایدار دارند و بنابراین معتقدند که هر توسعه ای باید متعادل و مبتنی بر سه رکن باشد: فعالیت های اجرایی ، اجتماعی و صنعتی.

وی افزود: متأسفانه در توسعه کشور متأسفانه این توسعه متوازن را به عنوان یک برنامه جامع که متعلق به دولت خاصی نیست ، ندیدیم. باید تلاش شود تا فعالیت های کشور مطابق با توسعه متوازن انجام شود تا این فاصله بین برنامه ها و تصمیمات گرفته شده کشور از بین برود.

فرمانده قرارگاه سازندگی حاتم الانبیا (ص) گفت: “قرارگاه حاتم افتخار دارد که در نقاط مختلف کشور متمرکز شده است تا باعث غرور و به ویژه امید برای نسل جوان باشد و منادی استقلال و خودکفایی کشور باشد.” کشور واقعی) سیل.

سردار محمد گفت: “در همان استان خوزستان ، رویدادهای بزرگی رخ داده و خواهد گرفت. در کارونا غربی ، در پروژه NGL ، که گازهای خوراکی مضر را جمع آوری و به مواد خوراکی پتروشیمی تبدیل می کند ، که ارزش افزوده ای برای کشور ایجاد می کند ، در اوج تحریم ها ، پایگاه با پیشرفت 3.5 درصدی در ماه توانست رکورد کل پارس جنوبی را بشکند. و خدا را شکر سرعت بسیار خوبی را در پروژه شاهد هستیم که اگر خدا بخواهد فاز اول آن را سال آینده افتتاح خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه ما در این گروه بسیار محبوب با روحیه جهاد و همکاری انسانی در حال کار هستیم ، گفت: “این پایگاه اصلی برای اتحاد جوانان مرزوبوم است. امروز 200000 نفر به طور مستقیم و یك میلیون نیروی غیرمستقیم استخدام می شود. ما در حال ساخت یک کشور و همکاری با شرکت های خصوصی برای ساختن ایران هستیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی حاتم الانبیا (ص) گفت: “ما افتخار می کنیم که پروژه های بزرگی را نیز در خوزستان اجرا کردیم که یکی از آنها پروژه غدیر بود و تا حد زیادی مشکل آب استان را برطرف کرده است”. با کسری مالی و مشکلات ، اما همراه با همه مسئولان خوزستان ، ما رو به جلو حرکت می کنیم و این امید را داریم.

سردار محمد گفت: “ما همچنین پروژه های کوچکی مانند غیزانیا در استان خوزستان را اجرا کرده ایم که اگرچه کم است اما به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. ما بهمراه مسئولان استانی ، در مدت یک ماه 30 کیلومتر شبکه آبرسانی برای منطقه جیزانی ایجاد کردیم.

مشکلات ساکنان اهواز و کارون

وی با اشاره به دستگاه های اجرایی و روحیه جهادی نیروهای قرارگاه خاتم و اجرای این طرح طی 24 ماه اظهار داشت: ساکنان اهواز و کارون با مشکلات زیادی در سیستم فاضلاب روبرو هستند که باعث بسیاری از بیماری ها می شود ، رودخانه آسیب می بیند و این پروژه باید زودتر اجرا می شد اما با بررسی دقیق و پرداخت وام حداکثر 125 میلیون دلاری (100 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی و 25 میلیون دلار با مشارکت کمپ حاتم) ، این پروژه برای ساکنان اهواز و کارون اجرا می شود.

سردار محمد با اشاره به اینکه ستادی که در هولدینگ قدرت خود و در راستای وزارت نیرو است دارای نهادهایی است که همه آنها را در استان خوزستان متمرکز کرده ایم تا نقش لازم را ایفا کنند ، گفت: “ما وظیفه خود می دانیم که نیروهای محلی را در این نیروها به کار بگیریم و از آنها استفاده کنیم. پروژه ها “. به ما اطلاع دهید که کتاب کار اردوگاه از قبل این مشکل را تأیید کرده است. اساساً 70 تا 80 درصد تلاش از محل پروژه انجام می شود و خوشبختانه خوزستان استانی فنی است و از نظر تخصصی کمبودی وجود ندارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی حاتم الانبیا (ص) گفت: “ما از مسئولان استانی می خواهیم هرچه سریعتر این تفاهم نامه را به یک قرارداد تبدیل کنند تا بتوانیم از منابع قفل شده برای اجرای این پروژه و تسریع در کار استفاده کنیم” ؛ ما در سایر پروژه ها نیز همین مشکل را داشته و داریم ، اما باید شکاف در توزیع بودجه برطرف شود تا مردم به اجرای پروژه ها امیدوار شوند.

ما آماده شروع پروژه مترو اهواز هستیم

سردار محمد با اشاره به اینکه پیگیری های خوبی در حومه اهواز انجام شده و عملیات اجرایی در نقاط مختلف آغاز شده است ، اظهار داشت: شهردار همچنین کمک کرد تا منابع را به صورت تمیز در اختیار پایگاه قرار دهد تا سرعت عملیات بیشتر شود. هرچه امتیاز بیشتری وجود داشته باشد ، محدودیت های بیشتری نیز داریم ، اما می توانیم آن را گسترش دهیم.

گزارش داد: در مورد پروژه مترو اهواز که تفاهم نامه آن چندی پیش به امضا رسید ، امیدواریم هرچه سریعتر مسائل حقوقی و قراردادی این پروژه حل و فصل شود. تیم اردو کاملاً آماده پروژه هستند و به محض تحویل منطقه کارگاه سعی خواهیم کرد تاخیرهایی را که تا به امروز در پروژه ایجاد شده و باعث شکایت مردم شده جبران کنیم.

سردار محمد اظهار داشت: این کشور دارای مراکز تصمیم گیری ، تجربه و حاکمیت متعددی است که پایگاه خاتم الانبیا در جایگاه خود به عنوان پیمانکار نقش دارد و سعی دارد رسالت خود را به درستی ، با کیفیت و به موقع انجام دهد. و با حداقل هزینه. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا