دولت

ارائه خدمات برای نیروهای مسلح توسط بانک سپه

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس ، آخرین جلسه از سلسله جلسات ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور و برنامه ادغام این بانک ها و موسسات اعتباری برگزار شد. اجرا شده

در این جلسه اسحق جهانگیری ادغام بانکها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپوی را کاری بزرگ و مهم خواند و گفت: اجرای طرح ادغام با این گستردگی از نظر نیروی انسانی و سپرده ها و دارایی ها در کشور بی سابقه است. . .

معاون اول رئیس جمهور ضمن تشکر از دست اندرکاران انجام یک کار بزرگ گفت: بانک سیپاهی مدیریت بسیار خوبی در اجرای برنامه ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح داشت و من از بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی حمایت کردم. انتظار می رود حمایت شود. ” پس از این ادغام ، بانک سپوی می تواند با موفقیت اداره شود.

جهانگیری همچنین با تشکر از همکاری ستاد کل نیروهای مسلح در بانک های متحد و موسسات اعتباری در بانک سپوی نیروهای مسلح گفت: همکاری نیروهای مسلح در این ادغام قابل تحسین است و پس از تأیید فرمانده کل قوا ، روند اجرای این برنامه مهم بخوبی انجام شده است.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه بانک سپوی باید خدمات مطلوبی به نیروهای مسلح ارائه دهد ، اظهار داشت: نیروهای مسلح نباید احساس کنند که ادغام بانک ها و م institutionsسسات وابسته آنها در بانک سپوی باعث ایجاد کسری در ارائه خدمات به آنها می شود. است. ارائه خدمات از این طریق ضروری است تا پرسنل نیروهای مسلح از این مهم راضی باشند.

در این جلسه که شامل رئیس کل بانک مرکزی ، مدیر عامل بانک سپوی و نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح بود ، گزارشی از وضعیت بانک گوامین ، بانک انصار و موسسه اعتباری کوثر در مورد پیامدهای مالی این ادغام ارائه شد. نماینده بانک مرکزی بود و بود. تسویه حساب با سهامداران توضیحاتی را ارائه می دهد.

در این جلسه ، پس از مشورت و تبادل جزئیات مربوط به روند ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپوی ، مجمع عمومی فوق العاده فوق العاده موسسات اعتباری گاتمین ، انصار و کسرا ظرف یک ماه آینده تصمیم به سازماندهی شد. بنابراین پرونده بزرگترین پروژه برای بهبود ساختار سیستم بانکی در کشور بسته خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا