انتظامی

اجرای محدودیت‌ها برای تمامی دستگاه‌ها

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی اسلام آباد پرس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل اطلاعیه پایگاه عملیاتی شماره 1 ستاد اعتصاب ملی به شرح زیر است:

اکنون ، با تأیید خدا ، ما در شرف اجرای یک برنامه جامع مدیریت هوشمند محدودیت بر اساس وضعیت و روند بیماری Covid 19 در شهرهای مختلف کشور هستیم. اطمینان حاصل شود که برای گروه های مختلف مردم آماده سازی مناسب برای تشکیل بیشتر ایران مردم عزیز و باشکوه باید به اطلاع عموم مردم و اصحاب محترم رسانه برسد.

1- در 9 ماه گذشته و از زمان شروع بیماری در کشور تاکنون اقدامات زیادی از نظر فاصله اجتماعی ، آموزش ، غربالگری ، اقدامات بهداشتی و فراهم سازی زیرساخت برای سیستم های هوشمند مدیریت بیماری و … انجام شده است. اما روند رو به افزایش است. این بیماری و میزان مرگ و میر ناشی از آن باعث می شود که مردم اقدامات فعال ، جامع و جامعی را برای مقابله با این بیماری انجام دهند ، که به گزینه ای اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. بنابراین مردم ، مسئولان و کارشناسان مختلف کشور خواستار اقدامات جدی و البته جامع هستند.

2- در پاسخ به این نگرانی و نیازهای مشترک مردم و کارشناسان ، در سه هفته گذشته پس از استقرار پایگاه عملیاتی ، مطابق با توصیه های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، تلاش شده است تا ظرفیت حقوقی ملی به دقت بررسی شود. ، هفت محور اصلی برنامه جامع کنترل بیماری درک نمک ، شامل تقویت برنامه ها و نظارت ، آزمایش گسترده و هدفمند ، تشخیص پیشگیرانه ، ارتقا آموزش و اطلاع رسانی ، محافظت از گروه های آسیب پذیر ، تعیین محدودیت ها و تقویت درمان سرپایی ، پیگیری های نهادی جین و کلیه نهادهای عضو اردوگاه های پناهندگان و روسای هر حوزه گزارش های جدی داده اند

3- در همین مدت کوتاه ، در جلسات مختلف با مدیران فیلم ، روسای دانشگاه های علوم پزشکی ، 450 مدیر و رهبر شبکه بهداشت و 1100 منطقه در سراسر کشور ، همه افراد فعال در زمینه مدیریت بیماری این موارد را در نظر می گیرند مشکلات ، موانع و پیشنهادات در سراسر کشور بررسی و مبادله شده است.

4- در همان دوره ؛ با اقدامات پیگیری شده و تلاش های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سایر ادارات مربوطه ، شاهد افزایش تعداد آزمایش ها در مرحله اول به تقریباً 40،000 خواهیم بود و طی چند روز آینده ، به روزانه افزایش می یابد. صد هزار مورد افزایش تعداد بیماران مشخص خواهد شد ، اما برعکس ، با شناسایی بیماران در مراحل اولیه بیماری ، به تدریج تعداد مرگ های ناشی از بیماری کاهش می یابد. انشاا …

5- اردوگاه پناهندگان همچنین با بررسی دقیق برنامه غربالگری محله محور و ارزیابی گزارش اجرای آزمایشی آن در كمانشاه ، سعی در كاهش مشكل و بهبود اثربخشی آن داشت. در طی قرنطینه ، با کمک گروه آسیب پذیر بسیج ، جمعیت هلال احمر ، سازمان های مردم نهاد و پرسنل بهداشتی ، از شنبه گذشته ، به تدریج بستری شدن بیماران در مرکز پزشکی طراحی شده و کاهش مرگ های ناشی از عفونت محقق شده است. روند. در نقاط مختلف کشور اجرا می شود.

6- علاوه بر این ، به عنوان یکی از هفت محور اصلی برنامه جامع ملی مدیریت بیماری ، محدودیت های موثر در کشور برای دستیابی به فاصله اجتماعی قابل توجه اجرا می شود. این پیشنهادی است که در ازای کمیته انضباطی و ایمنی ستاد ملی وزارت کشور ارائه شده است. سرانجام ، نظرات ستاد مورد بررسی قرار گرفت و پس از تحقیقات و بررسی های فراوان ، سرانجام پس از تصویب جزئیات طرح در تعامل با سازمان مجری ، می توان محدودیت های جامعی را با توجه به وضعیت و روند بیماری Covid 19 در شهر اجرا کرد طرح مدیریت هوشمند. آره.

7-اجرای طرح محدودیت جدید از اولین دقیقه صبح زود روز شنبه آغاز می شود. اگرچه مدت دو هفته اعلام شده است اما در واقع با توجه به روند اپیدمی و وضعیت اپیدمی این بیماری در شهر ، گزارش ویژه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مبنای تشخیص آن خواهد بود و مدت زمان محدودیت بعد از دو هفته اول ادامه خواهد یافت ، تغییر می کند یا کاهش می یابد.

8-از آنجا که این محدودیت توسط ستاد ملی تصویب شده است و تصویب ستاد با مجوز شورای عالی امنیت ملی معادل مصوبه شورای عالی امنیت ملی است ، مقررات ابلاغ شده مطابق با قانون و مقامات دولتی است و مردم باید از این قانون تبعیت کنند. به عبارت دیگر ، همه دستگاه های مجری باید تمام تلاش خود را برای پیاده سازی و تحقق عملی انجام دهند. بنابراین محدودیت های اجرایی برای کلیه دستگاه های دولتی در هر سه قوه مجریه ، مقننه و مجریه اعمال خواهد شد.

9-عملکرد کلیه افراد ، مسئولان و نهادها در اجرای این طرح از سلامت جامعه محافظت کرده و از بیمار شدن بیشتر قربانیان هموطنان عزیزمان به دلیل بیماری کرونا جلوگیری می کند. تنها هدف این است که یک فرآیند نظارت و اجرای دقیق برای مردم معتبر ایران دریافت کنیم.

10-مردم معتبر ایران ، همراه با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، به عنوان ارکان مهم اجرا و اجرای برنامه ضد کرونا توسط روسای مناطق مختلف ، رسانه ها و سازمان های رادیو و تلویزیون کشور. این متقاعد کردن و همراهی افکار عمومی است که ستونی اساسی در دستیابی به اهداف بنیاد عملیاتی کرونا برای رد و ریشه کن کردن این بیماری از خانه و زادگاه شما عزیز اسلامی است.

11. بیماری کرونا فقط با حداکثر رعایت کلیه قوانین و ملاحظات بیماری کرونا توسط افراد و با تحقق هفت محور بهم پیوسته ، محدودیت های جدید ، اجرای بیماری قابل کنترل است. یک برنامه جامع کنترل بیماری ، از جمله در این مرحله ، طی 3-4 هفته ، اولین نشانه های عواقب فداکاری و همدلی عمومی مردم دیده می شود. خواسته صادقانه و فوری اردوگاه برای همه بیماران و افراد بصیر ، مراقبت از خود ، خانواده و اطرافیان ، اجرای مقررات بهداشتی و رعایت محدودیت ها است. علاوه بر این با این کار از سلامت جامعه خود محافظت می کنند.

12-در مراحل زیر ؛ طبق روند اجرای برنامه کرونا در مقابل هواپیما ، اطلاعات مورد نیاز از طریق اعلامیه کرونا در مقابل ستاد عملیات هواپیما و در صورت لزوم کمیته های مربوطه ستاد ملی اعلام می شود.

سرانجام ، در برابر خداوند متعال ، تک تک اعضای کادر بهداشتی کشور که در خط مقدم مبارزه با کرونا ، سلامتی و رفاه همه این عزیزان ، درجه شهدای سلامتی ، جان خود را فدا می کنند با تشکر و احترام به بهبود ما مسئول بهبودی فوری و کامل خانواده های قربانیان بدنام ویروس کرونا هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا