دسته‌بندی نشده

آموزش کورل برای استفاده از CONNECT برای پروژه های تعطیلات

کورل نرم افزاری است که انواع ابزارهای یادگیری کورل را برای ایجاد یا ویرایش تصاویر در اختیار کاربران قرار می دهد. با توجه به اینکه هزینه آموزش کورل با موارد مشابه سازگار است ، آموزش کورل به شما امکان می دهد با بسیاری از نرم افزارها و نحوه کار با آنها در آموزش کورل آشنا شوید. کاربران می توانند با آموزش کورل Draw نقاشی های بسیار پیچیده ای ایجاد کنند. برخی از کارهای متداولی که می توانید با آموزش کورل انجام دهید ایجاد کد QR آموزش کورل ، ایجاد طرح بندی برای صفحه آموزش کورل و افزودن جلوه های ویژه به آموزش های مختلف کورل است.

در این آموزش ، شما می آموزید که چگونه از انواع محتوای موجود در Corel CONNECT برای ایجاد پروژه های تعطیلات مانند کارت تبریک در CorelDRAW استفاده کنید. ما شما را در هر مرحله از طراحی راهنمایی خواهیم کرد و برخی از زیباترین ترفندهایی را که می توانید برای ایجاد کارت خود استفاده کنید به شما نشان خواهیم داد. این یک پروژه عالی است ، شما می توانید با بچه های خود کار کنید و می توانید از این روش برای پروژه های طراحی دیگر نیز استفاده کنید!

برای بارگیری کارت پستال Season ، نسخه PDF این راهنما را بارگیری کنید.

منوی دوره
دستورالعمل های کتبی
در این آموزش ، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه از غنی بودن محتوای CorelDRAW Graphics Suite برای ایجاد سریع کارت تبریک فصلی استفاده کنید. به راحتی می توانید از این محتوا و این روش برای انواع دیگر پروژه های تعطیلات مانند دعوت نامه های مهمانی ، تبلیغات مربوط به تعطیلات و موارد دیگر استفاده کنید.

مرحله 1. دارایی های خود را در Corel CONNECT جمع آوری کنید

با استفاده از کلمه کلیدی Corel CONNECT برای جستجوی محتوا ، ابتدا مطالب و گرافیک های مفید کارت را جمع آوری می کنیم.

Corel CONNECT را به عنوان یک برنامه مستقل یا با باز کردن اتصالات Connect و Tray در CorelDRAW (پنجره> Dockers> Connect و Tray dockers) را راه اندازی کنید. وقتی همه فیلترها فعال هستند (پوشه ها ، بردارها ، بیت مپ ها و قلم ها) ، در قسمت آدرس در بالای پنجره اولین کلمه جستجو “برف” را تایپ کنید. Enter را فشار دهید.

بسته به اینکه کدام مکانهای جستجو در فهرست و پانلهای مورد علاقه در سمت چپ فعال هستند ، اکنون CONNECT مجموعه ای از تصاویر با موضوع برف و گرافیک برداری را نمایش می دهد. همچنین ، اگر ممکن است تصویری از باغ برفی خود داشته باشید که می خواهید از آن استفاده کنید ، می توانید آن را به بیرون از Coral CONNECT به سینی بکشید!

 

تمام عناصری را که می خواهید استفاده کنید به سینی وانت در پایین صفحه بکشید. (توجه: تصاویر و کلیپ های هنری با مضمون S در شرکت های استاندارد CorelDRAW گنجانده شده است ، کسانی که دارای P-icon هستند فقط با شرکت های Premium در دسترس مشتریان هستند).

بیایید با جایگزینی کلمه جستجو “برف” ، این بار با “سانتا” جستجوی دیگری انجام دهیم. تمام تصاویر کلیپ آرت مناسب را به سینی بکشید.

من عناصر موجود در پوشه های دیگر کلیپ آرت را گرفتم ، آنها را به سمت سینی کشیدم و با مجموعه ای از گرافیک ها و تصاویر … بیشتر از محتوای اضافی CorelDRAW Graphics Suite ، بلکه عکاسی سهام … برای آزمایش با آنها تمام کردم.

 

مرحله 2. طرح کارت را در CorelDRAW ایجاد کنید

اکنون که همه دارایی های خلاقانه خود را در اختیار داریم ، وقت آن رسیده است که خودمان طراحی کارت ها را شروع کنیم.

یک پرونده CorelDRAW جدید باز کنید: File> New … (Ctrl + N).

در این حالت من اندازه صفحه کارت عکس را به صورت افقی انتخاب کرده ام ، اما شما البته می توانید اندازه کاغذی را که برای هدف شما مناسب است انتخاب کنید.

 

در CorelDRAW ، اکنون بر روی نماد سفارشی سریع کلیک می کنم تا انتخاب اسکله باز شود ، و یک مکان نما در کنار اسکله تنظیم می کند تا باز شود.

 

من ابتدا با کشیدن تصویر از سینی به سند ، یک تصویر پس زمینه وارد کردم.

تصویر بسیار بزرگتر از کارت من است و نیاز به بازسازی دارد. برای این کار بر روی Bitmap> Re-sample کلیک می کنم.

اگر بخواهم کارتم را به صورت حرفه ای چاپ کنم ، در کادر محاوره ای Resample ، وضوح تصویر را در 300 dpi می گذارم. اما اگر خودم کارتها را در خانه چاپ کنم ، وضوح 150 dpi کافی است.

اکنون اندازه تصویر را تغییر می دهم (عرض و ارتفاع) تا تقریباً متناسب با اندازه کارتم باشد. برای حفظ نسبت ابعاد ، کادر را بر نمی دارم ، زیرا ممکن است تصویر را مخدوش کند. ترجیح می دهم با نسبت ابعاد مناسب آن را کمی بزرگتر بگذارم و پس از آن فقط مقدار اضافی آن را قطع کنم. به همین دلیل عرض را روی 7 “تنظیم می کنم.

 

بر روی OK کلیک کنید و سپس “P” را روی صفحه کلید فشار دهید تا تصویر نمونه برداری مجدد صفحه صفحه بندی شود.

اکنون وارد نمای Wireframe شوید (مشاهده> Wireframe) ، از ابزار برش استفاده کنید (جعبه ابزار> ابزار برش) و تصویر را به اندازه صفحه برش دهید (در نوار ابزار استاندارد در بالای صفحه زیر نوار منو ، چرخش را خاموش کنید to> Objects for it، and snap mark (این کار باعث می شود که برش تا اندازه صفحه آسان تر باشد). پس از برش ، ضربه محکم و ناگهانی را به صفحه برگردانید و ضربه محکم و ناگهانی را به اشیا دوباره بررسی کنید.

اکنون می خواهم یک حاشیه تاریک در اطراف تصویر خود ایجاد کنم که به عنوان پس زمینه قاب تزئینی که قرار است قرار دهم باشد. برای ایجاد یک قاب صفحه ، روی ابزار Rectangle دوبار کلیک کنید (جعبه ابزار> ابزار مستطیل).

در بلندگوی Object Manager می بینید که قاب زیر نقشه بیت است. آن را بر روی نقشه بکشید.

با استفاده از رنگ قطره چکان ابزار در جعبه ابزار ، یکی از رنگ های خاکستری تیره را در تصویر پس زمینه نشان می دهم و سپس داخل قاب را کلیک می کنم تا پر از رنگ شود.

کلید “+” را روی صفحه کلید عددی فشار دهید (یا برای کپی و چسباندن مجدد مستطیل از Ctrl + C / Ctrl + V استفاده کنید). مستطیل دوم را با رنگ سفید پر کرده و کلید Shift + را نگه داشته و اندازه آن را تغییر دهید تا یک مرز خاکستری ایجاد شود.

هر دو مستطیل را انتخاب کرده و از نوار Properties بر روی دستور Simplify کلیک کنید.

پس از برداشته شدن ، مستطیل سفید را برداشته و با این قاب خاکستری باقی خواهید ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا